צפו בדיווח מספרד. קטש: "סומכים על עצמנו"

ירושלים מתכוננת לטנריף. אליהו: "נגיע מוכנים למחר"

רועי כהן, שליח ערוץ הספורט לטנריף  02.04.19 - 21:31
תחילת כתבה

(בווידאו: צפו בדיווח האחרון של שליחנו לספרד)

הפועל ירושלים נחתה הערב (שלישי), יחד עם עוד עשרות אוהדים, בטנריף הסגרירית. שחקניו של עודד קטש יערכו הערב את האימון המסכם לקראת למשחק המכריע מחר (רביעי) באולם סנטיאגו מרטין ובמועדון מציינים שרמת הדריכות והריכוז רק הולכת וגדלה.

"יש לנו משחק גדול מחר", אמר מאמן הקבוצה, עודד קטש. "הגענו למסע לא פשוט, אבל אנחנו מגיעים למשחק יחסית במצב טוב. נצטרך לעשות עבודה יותר טובה בהגנה כדי לשמור על היתרון שלנו, ובעיקר נסמוך על האמונה העצמית שלנו במה שהביא אותנו עד לפה".

לגבי הפרשי הסלים, הוסיף המאמן: "אין לנו דרך אחרת חוץ מאשר לכוון ליתרון של 2 נקודות, צריך לעלות עם תחושה שזו המטרה שלנו. התחלנו את הצ'מפיונס עם ניצחון גדול באתונה (על אא"ק), וגם מחר נצטרך להשיג ניצחון גדול בחוץ".

"כולנו מבינים את המשמעות של המשחק מחר", אמר ליאור אליהו. "כולם יגיעו בהרגשה טובה. במשחק הקודם היינו פחות טובים התקפית והגנתית, נכנסנו לעומק של כל פוזשן, ואנחנו מבינים מה צריך לשפר". באשר ליריבה, אמר הפורוורד: "זה מגרש שקשה מאוד לשחק בו, אני מעריך שהקהל ימלא את האולם וטנריף משחקת טוב בבית. נגיע מוכנים".

לגביו באופן אישי, אמר אליהו: "אני משתדל להתאים את עצמי לסיטואציה, ברור שיש כאן שחקנים יותר מרכזיים. אם אעלה למגרש, אעשה הכל בשביל לנצח".