להישאר מושלמת: י-ם מתכוננת לאנוויל

קטש לקראת המפגש מול הפולנים באלופות: "מוכנים לקרב קשה"

רועי כהן
רועי כהן  05.11.19 - 18:23
תחילת כתבה

עם מאזן מושלם ובכושר טוב, הפועל ירושלים ערכה הערב את האימון המסכם לקראת המשחק מחר (רביעי) מול אנוויל ולוצלאבק הפולנית בליגת האלופות של פיב"א. אחרי התבוסה ביד אליהו למכבי ת"א, הירושלמים התאוששו עם שני נצחונות ביתיים, על רסטה וכטה באלופות ועל הפועל ב"ש בליגה, אותה הביסה ב-34 הפרש.

המאמן עודד קטש ערוך לקראת המפגש החשוב. "יש הרבה חלקים טובים, בעיקר הגנתיים, במשחק שלנו", אמר קטש. "אנחנו צריכים להיות יותר עקביים. נכנסים לשלבים מתקדמים של העונה, אנחנו הרבה זמן ביחד ואני רוצה לראות עקביות ברמת האנרגיה ובהגנה".

"אנוויל מאוד מסוכנת ביום נתון", הוסיף המאמן הירושלמי, לא אגיד שזו הקבוצה הכי חזקה בצ'מפיונס ליג, אבל יש לה ארבעה סקוררים ברמה גבוהה. קצת דומה לא.א.ק, לפחות התקפית. הגנתית היא פחות טובה, אבל ביום נתון היא מאוד מסוכנת. נצטרך לבוא מפוקסים, להאט אותה. יש לה כמה שחקנים עם יכולות מאוד גבוהות שמצריכים הגנה קבוצתית, וצריך לעצור את משחק הריצה שלה".

על טוני רוטן: "הוא שחקן אגרסיבי, גארד גדול. יש לאנוויל המון יכולות, אבל זה לא רק הוא זה גם ריקי לידו, צ'ייס סיימון, שאנחנו מכירים וכריס דואו, שמאוד סטריקי ובאחוזי קליעה מאוד טובים השנה. אלה ארבעה מאוד אגרסיביים ודומיננטיים".

ומה באשר לאנוויל, שפתחה במומנטום בינוני? "קשה לדעת איך המשחק הזה ישפיע. יש הרבה קבוצות שמשחקות בשתי מסגרות ויש להן עליות וירידות. לאו דווקא המשחק בליגה משפיע על אירופה ולהיפך. אנחנו מוכנים למשחק קשה".