הפציעה מאחוריו: אוחיון יחזור מול אוסטנד

רכז חולון החלים וישולב בהדרגה, במפגש הקריטי עם הבלגים

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  16.12.19 - 16:51

תגיות: הפועל חולון

תחילת כתבה

לאחר שלושה הפסדים רצופים בליגת האלופות של פיב"א, הפועל חולון תנסה מחר (שלישי) ב-21:00 לחזור לנצח כשתארח את אוסטנד. לקראת המפגש מול אלופת בלגיה בשמונה העונות האחרונות, היא קיבלה בשורה מצוינת.

לאחר היעדרות של מספר שבועות, יוגב אוחיון חוזר לפעילות ויעמוד לרשות הצוות המקצועי. כזכור, הרכז נפצע בתחילת חודש נובמבר בשריר הירך האחורי, במשחק בשטרסבורג - פציעה שהחמירה במשחק הגביע מול הפועל באר שבע, ומחר, לראשונה מזה זמן רב, בסגל החולוני יהיו שני רכזים מובילים: טרוי קופיין ולצידו אוחיון.

"יוגב חוזר, ובאופן מבוקר יוכל לתת לנו דקות בעמדת הרכז ואנו שמחים על כך", אמר מתן חרוש, שיעמוד על הקווים משחק רביעי ברציפות. "אחרי שני משחקי חוץ באירופה, אנחנו חוזרים הביתה בשביל לנצח. מתכוננים למשחק קשוח ואגרסיבי ורוצים להמשיך באנרגיות שהבאנו במשחק הליגה האחרון ויחד עם התמיכה של הקהל נשיג את התוצאה הרצויה".

בחולון יודעים שהפסד מחר יפגע משמעותית בסיכויי העליה שלה לעלות לשלב הבא, שכן במפגש הקודם בבלגיה, הקבוצה הובסה 101:86. הפסד גם מחר יוריד את חולוניה למאזן של 6:3 ויגרום לכך שהיא תהיה בבעיה בכל בית פנימי שהוא, אם וכאשר, מול אוסטנד.