הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שגב: "הקהל יכול להיות שווה 30 נק' במשחק"

20:45 ב-5SPORT: הפועל ירושלים זקוקה לניצחון מול סטאל

רועי כהן
רועי כהן  10.11.21 - 08:30
תחילת כתבה

אין יותר מקום לטעויות, אין יותר הזדמנויות לתיקון: הפועל ירושלים תארח הערב (רביעי, 20:45, ישיר ב-5SPORT) את סטאל אוסטרוב הפולנית בידיעה שהפסד יגמור את הסיפור שלה באירופה, ויביא להדחה מביכה במיוחד, זו השנה השנייה ברציפות, כבר בשלב הבתים של ליגת האלופות של פיב"א. בבירה מעריכים כי כ-7,000 אוהדים יגיעו הערב לארנה כדי לתמוך בקבוצה.

החבורה של יותם הלפרין חייבת לנצח, וכדי להיות תלויה בעצמה בשני המשחקים שנותרו, בחוץ נגד קרשיאקה ומנרסה, היא חייבת למחוק את ההפסד בפולין ולנצח בהפרש של לפחות 12 נקודות. ניצחון בפחות מההפרש הזה, והאדומים יהיו תלויים בפולנים ויקוו לפחות להפסד אחד בשני המשחקים שנותרו להם, שניהם בבית נגד מנרסה וקרשיאקה.

"אנחנו רעבים", ניתח רטין אובהסואן את מצב הקבוצה לקראת המשחק הערב. "כמובן שזה כיף להיות סוף סוף בצד המנצח, אבל אנחנו יודעים שיש לנו עוד הרבה עבודה. אנחנו מקווים להמשיך את המומנטום ואת המסע הזה יחד עם האוהדים. האחריות על כל המצב היא על כולנו, יותם אומר לנו כל הזמן שהוא לא רוצה לשמוע על רחמים עצמיים ושהאחריות לכל מה שקורה היא על כל אחד ואחד מאיתנו".

על המשחק עצמו אמר: "מעל הכל אני מקווה שהאולם יהיה מפוצץ באוהדים. אני מצפה בכיליון עיניים לראות כאן ים של אדום. התמיכה שהם העניקו לנו עד עכשיו הייתה מדהימה ואני מקווה שזה יימשך. כמובן שאנחנו צריכים להילחם חזק מאוד, אנחנו יודעים שהגורל שלנו בליגת האלופות מונח על הכף. מחשבות על ההפרש יהיו רק במהלך המשחק, אם זה יתפתח לכיוון הזה".

איתי שגב הוסיף: "הניצחונות האחרונים תרמו לנו הרבה לביטחון ולהבנה של מה שאנחנו צריכים לעשות. זה גם נתן לקהל ביטחון בנו כי אנחנו קבוצה טובה ואני רוצה לקרוא לכל האוהדים שלנו שיבואו בהמוניהם, אתם כמו אוויר לנשימה בשבילנו ואתם יכולים להיות שווים עד 30 נקודות במשחק ואני לא צוחק. המטרה היא קודם כל לנצח כי אם אתה חושב על הפרשים זה לא נגמר טוב, כמובן שאני מקווה שזה יהיה לפחות ב-12 נקודות".

שגב התייחס להשפעה של יותם הלפרין עד כה: "הקרדיט הוא ליותם ולצוות אבל גם לאורן עמיאל. הוא ויותם בנו את הקבוצה הזאת ובסופו של דבר לא שינינו יותר מדי ממה שהיה בתחילת העונה הזאת, ואני שמח שבינתיים אנחנו מנצחים".