הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"חתיכת ניצחון": צפו בנאום של הלפרין

מאמן ירושלים אחרי הבטחת הביתיות: "מהמשחקים הטובים. עשינו קפיצת מדרגה"

רועי כהן
רועי כהן  06.01.22 - 16:04

זה היה מותח, אבל זה הסתיים בניצחון אדיר: הפועל ירושלים הצליחה לגבור היום (חמישי) 85:90 על מנרסה, מובילת בית ב' ומי שעד היום הייתה בלתי מנוצחת. זה הלך קשה לחניכים של יותם הלפרין, אבל אחרי ארבעה רבעים והארכה אחת הם הצליחו לרשום את הניצחון ולעלות לפליי אין. 

"אני גאה בשחקנים, אני חושב שזה היה אחד המשחקים הטובים העונה", סיכם יותם הלפרין בסוף המשחק, "אני גאה לא כי היינו בסגל חסר וניצחנו, אלא כי נלחמנו מההתחלה ועד הסוף". ארבעה שחקנים קלעו בספרות כפולות אצל האדומים היום, כשאדם אריאל, שפתח על הספסל, היה אחד מהם , עם 15 נקודות.  

הלפרין אמר למגרש המפתח: "אני מאוד מאושר עבור השחקנים שהצלחנו לעשות את זה, עשינו קפיצת מדרגה בחודשיים האחרונים. הגענו למשחק הזה בידיעה שאנחנו מתמודדים מול קבוצה טובה ועמוקה. לטעמי זו אחת הטובות במפעל ואנחנו ממשיכים הלאה. אני מאוד שמח בשביל האוהדים. יש לנו שבועיים וחצי מאוד חשובים. נקבל בברכה את ננו גינזבורג ונתכונן אליהם בהתאם".

מי שלהט במשחק לצידו של סולימאן ברהיימו, שקלע 23 נקודות, הוא רטין אובסוהן, שנתן את הקרדיט לכלל המועדון: "זה היה קרב. צריך לתת את הקרדיט. אני גאה בכולם, כל הארגון מלמעלה למטה". הגארד קלע 19 נקודות משל עצמו היום.

כעת ירושלים תתמודד בפליי אין נגד פרומיתיי האוקראינים, כשהמשחק הראשון יהיה ב-12 לינואר בארנה בירושלים. המשחק השני יתקיים ב-18 לינואר באוקראינה והשלישי, במידה ויהיה צורך, ב-24 לינואר בארנה.