הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

19:00: חולון תציל את העונה האירופית?

בכורה לגודס דווקא במשחק הגורלי של הסגולים מול בשיקטאש

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  12.01.22 - 15:30

הפועל חולון תעלה הערב (רביעי) לראשונה בעונה האירופית שלה, למשחק של להיות או לחדול. הסגולים יפגשו את בשיקטאש במשחק מספר 2 של סדרת הפליי אין בליגת האלופות של פיב"א בידיעה שהפסד משמעו הדחה, בעוד ניצחון יחזיר את ההכרעה להיכל טוטו.

  • 19:00, ישיר ב-5PLUS: חולון מתארחת אצל בשיקטאש לקרב גורלי

גיא גודס, שמונה במקומו של מאורציו בוסקאליה, שפוטר אחרי ההפסד במשחק הקודם לבשיקטאש, יערוך את הופעת הבכורה שלו בקבוצה בצהוב-סגול, דווקא באחד ממשחקיה הכי חשובים לעונת 21/22. זה גם יהיה משחקו הראשון כמאמן ב-BCL, אחרי שעבר כבר ביורוליג וביורוקאפ.

חולון, שיצאה לטורקיה בשלישי בבוקר, מגיעה רעננה יחסית, אחרי שבתחילת השבוע היא הפעילה את סעיף 5 והביאה לדחיית המשחק מול הפועל תל אביב, בשל שחקן אחד מאומת לקורונה. הדחיה הזו, שלא התקבלה בעין יפה בקרב מנהלת הליגה ובקרב הפועל ת"א, איפשרה לה ולמאמן החדש שלה זמן הכנה ארוך יותר לקראת אחת המשימות החשובות ביותר של העונה.

"כרגע אין לנו את הזמן לחשוב על שינויים בסגל או לחשוב על כל דבר אחר", אמר גודס לקראת המשחק. "הסיטואציה ברורה והחשיבות של המשחק הזה ידועה לכולם. נכון שזה משחק חוץ, אבל אי אפשר להגיד שהדברים תלויים בהם. יש פה שחקנים טובים ומנוסים שכבר עברו משחקים בסגנון הזה, ואני מאמין שכולם ייתנו את המיטב כדי שנחזיר את ההכרעה אלינו".

סגל מלא יעמוד לרשותו של גודס, מה שאי אפשר לומר על היריבה מטורקיה. במשחק הראשון היא הופיעה עם שני זרים בלבד מתוך חמישה, כשיאגיז אקסו בן ה-15 משחק 7 דקות, וגם הפעם היא תסבול מחיסורים משמעותיים: אייזאה ווייטהד, קולע סל הניצחון במשחק מספר 1, נפצע בקרסול במשחק הליגה השבוע וייעדר. לעומתו, מי שיחזור לסגל הוא ג'וש ריבס, שלא שיחק בחולון. טרבור בלויט, שלא שיחק אף הוא במשחק מספר 1, בספק.