הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אם תעלה: חולון תבדוק את אופציית מגי

21:00: גודס מול בשיקטאש, שטסה ללא ארנה שחלה בשפעת. גם סיפאי בספק

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  19.01.22 - 11:19

רגע האמת של הפועל חולון מגיע: הערב (רביעי) ב-21:00 היא תארח את בשיקטאש למשחק השלישי בסדרת הפליי-אין בליגת האלופות של פיב"א, במאבק ישיר על הכרטיס לטופ 16.

הסגולים קיבלו יתרון משמעותי היום לקראת ההתמודדות, לאחר שבשיקטאש פרסמה באתר הבית שלה כי אגהאן ארנה, גארד הקבוצה, חלה בשפעת ולא טס לישראל עם קבוצתו. נוסף על כך, קנאן סיפאי, אחד מהשחקנים המובילים של הטורקים, בספק גם הוא למשחק, בעקבות המשך טיפול בשרירי הצוואר של השחקן. מדובר בשני חוסרים משמעותיים לבשיקטאש, שכן הם אחראיים יחד ל-25.1 נקודות בממוצע למשחק.

בחולון מצפים הערב לתפוסה גבוהה ביציעים וגם הכינו תפאורה מיוחדת: אלפי בלונים בצבעי צהוב-סגול הונחו על הכסאות בהיכל במטרה לייצר אווירה חמה ככל הניתן. "אנחנו צריכים את האנרגיה מקהל שלנו, שתרים אותנו ותדחוף אותנו, לפחות כמו שקיבלנו מהם במשחק הגביע", אמר כריס ג'ונסון.

חולון, כידוע, ניצחה תחת גיא גודס שני משחקי נוק אאוט בשבוע האחרון - משחק מספר 2 בחוץ מול בשיקטאש ורבע גמר הגביע מול הפועל חיפה אחרי שתי הארכות - והערב תנסה לסגור 3 מ-3 במשחקי הדחה. "זה משחק של הכל או כלום", הוסיף ג'ונסון. "ברור לנו שנעשה טעויות ושיהיה קשה, אבל המאמץ והלחימה שלנו ייחפו על כך. נצטרך להיות ראשונים לכל כדור, ככה זה במשחקים האלה".

חולון כבר חושבת קדימה ואם תעלה לשלב הבא, היא ככל הנראה תעבה את הסגל בזר שישי. אחד השמות שעלו הוא זה של טיירוס מגי, שבסבירות גבוהה לא ימשיך בבורגוס ולא היה בסגל אתמול מול דרושפאקה. בשבל זה אין פניה רשמית או משא ומתן מול הגארד ששיחק בקבוצה בעונה שעברה, אבל חולון צפויה לעשות תעשה זאת אם וכאשר תמשיך לטופ 16.