הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לקראת פרומיתיי: קילפטריק ימשיך להיעדר

הגארד לא השתתף באימון של ירושלים. הלפרין: "נצטרך את הקהל בארנה"

רועי כהן
רועי כהן  26.01.22 - 17:47

יומיים לאחר המשחק הקודם שלהן, בו הפסידה 82:79 אחרי הארכה מותחת, הפועל ירושלים תפגוש מחר (חמישי) את פרומיתיי למשחק השלישי בין השתיים, שייקבע את זהות העולה לשלב 16 האחרונות, כשבגזרת הנעדרים, שון קילפטריק עדיין לא כשיר בעקבות הפציעה בברכו. הגארד היה אמור לחזור כבר השבוע לכושר משחק, אך החזרה מתעכבת והוא צפוי לשוב בשבוע הבא.

בתוך כך, האדומים נחתו היום בצהריים בנתב"ג ומשם המשיכו ישירות לאימון שחרור ואסיפת וידאו בארנה בירושלים, שם התייחס המאמן יותם הלפרין למשחק הקודם בין השתיים: "לא מפתיע אותי שהסדרה הלכה למשחק שלישי", סיכם מאמן האדומים, "הם קבוצה מנוסה וטובה, עם הרבה כלים. נצטרך להגיע מחר עם כל האנרגיות שיש, עם הארנה ועם הקהל, כדי לנצח את המשחק הזה".

"לא שיחקנו מספיק טוב, בטח ברמה ההתקפית", המשיך המאמן, "מחר נצטרך את האנרגיות מהקהל כדי לנצח". גם איתי שגב התייחס לחסרונות של הירושלמים מהמשחק הקודם: "לא באנו עם אותה חדות והאגרסיביות מהמשחק הראשון. למזלנו יש עוד משחק מול הקהל הביתי שיבוא לתמוך בנו".

בתוך כך, הקבוצה ממשיכה לשמור על קשר עם עיריית ירושלים בכל הנוגע למזג האוויר שצפוי בבירה מחר. נראה כרגע כאילו הסערה שהגיעה למחוזותינו לא תמנע מהמשחק להתקיים וכרגע הצפי הוא שכל הצירים יהיו פתוחים למשחק.