הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לפני פרומיתיי: אחד השופטים חיובי לקורונה

רק שניים ינהלו את הקרב המכריע של הפועל ירושלים על הטופ 16

רועי כהן
רועי כהן  27.01.22 - 16:28

ירושלים לבשה הבוקר לבן, אבל תקווה שהיום הזה יסתיים באדום, כשהפועל ירושלים תארח הערב (חמישי, 20:45, שידור ישיר ב-5SPORT) את פרומיתיי האוקראינית למשחק מס' 3 ומכריע על המקום האחרון בטופ 16. אגב, המשחק הערב ינוהל על ידי שני שופטים בלבד, זאת מאחר שהשופט השלישי נמצא חיובי בנתב"ג אחרי נחיתתו.

בקבוצה קיימת דריכות שיא, גם לנוכח מצב מזג האוויר. גורמים בעירייה שוחחו הבוקר עם ראשי המועדון והבהירו כי עד הצהריים צירי התנועה צפויים להיפתח ולא תהיה בעיית גישה לארנה. בקבוצה קוראים לאוהדים להגיע בהמוניהם ולדחוף את הקבוצה במשחק הקריטי.

האדומים נחתו אתמול בנתב"ג ומשם המשיכו ישירות לאימון שחרור ואסיפת וידאו בארנה בירושלים, שם התייחס המאמן יותם הלפרין למשחק הקודם בין השתיים: "לא מפתיע אותי שהסדרה הלכה למשחק שלישי", סיכם מאמן האדומים, "הם קבוצה מנוסה וטובה, עם הרבה כלים. נצטרך להגיע עם כל האנרגיות שיש, עם הארנה ועם הקהל, כדי לנצח את המשחק הזה".

"לא שיחקנו מספיק טוב, בטח ברמה ההתקפית", המשיך המאמן, "מחר נצטרך את האנרגיות מהקהל כדי לנצח". גם איתי שגב התייחס לחסרונות של הירושלמים מהמשחק הקודם: "לא באנו עם אותה חדות והאגרסיביות מהמשחק הראשון. למזלנו יש עוד משחק מול הקהל הביתי שיבוא לתמוך בנו".