משה דדש: "בית"ר ירושלים על המפה"

קבוצת הכדורסל, שעל תחייתה מחדש פורסם לראשונה כאן, החלה לבחון שחקנים לקראת העונה הבאה בליגה ב'

רועי גלדסטון  02.05.12 - 22:33
"אנחנו על המפה" (מגד גוזני, וואלה!)
"אנחנו על המפה" (מגד גוזני, וואלה!)
תחילת כתבה

כמה עשרות אוהדים מילאו הערב את אולם פיליפ לאון בירושלים, כאשר קבוצת הכדורסל של בית"ר ירושלים, שעל תחייתה מחדש פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, החלה לבחון שחקנים לקראת העונה הקרובה. היו"ר גבי גפן שמכהן גם כמאמן, אמר: "הייתה אווירה של יורוליג, זה היה פשוט מדהים. האוהדים הגיעו כבר משעות הצהריים, נופפו בדגלים ושרו שירים". האוהדים גם פתחו אבוקות במהלך המבחנים לקבוצה שתמשיך לבחון שחקנים ביום שישי הקרוב ותשחק בליגה ב'.

 כזכור, בית"ר ירושלים הייתה פעילה עד 1976, כאשר משה דדש היה היו"ר שלה לפני שהתפרקה. אותו דדש משמש כנשיא הכבוד של הקבוצה הנוכחית והוא נכח באימון הערב. הספונסרית הראשית של הקבוצה היא סינמה סיטי, והקבוצה נקראת: בית"ר סינמה סיטי ירושלים.

משה דדש אמר לאתר ערוץ הספורט: "הייתה אווירה יפה מאוד הערב. תקענו את יתד הקבוצה, וכמו שאמר טל ברודי: אנחנו על המפה. בונים ארינה בירושלים ואנחנו מקווים שאם הכל ילך טוב, נוכל לשחק שם בעתיד. המטרה שלנו היא תוך 4 שנים להגיע לליגת העל".

עוד אמר דדש: "יש הרבה אוהדי בית"ר ירושלים שאוהדים כיום את הפועל כי בית"ר הייתה מפורקת, אבל אין לי ספק שככל שנעלה ונגיע לליגת העל הם יחזרו אלינו". הקבוצה בדקה את האפשרות להשתתף גם בליגה הבלקנית, אך נדחתה מיד מאחר וזו קבוצה חדשה שמוקמת כאמור רק השנה.