הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"האיכות של בולוניה על הספסל הכריעה"

ראשל"צ הפסידה באיטליה, גודס: "מרוצים מעצם זה שנלחמנו"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  10.10.19 - 07:40
ינסו שוב בפעם הבאה (דני מרון)
ינסו שוב בפעם הבאה (דני מרון)
תחילת כתבה

מכבי ראשון לציון ממשיכה לגלות עד כמה קשים החיים ביורוקאפ. אתמול (רביעי) היא אמנם הציגה כדורסל טוב יותר מכפי שהציגה במשחק הראשון באירופה, אבל בסופו של דבר נכנעה 96:77 לאחת הקבוצות החזקות במפעל, וירטוס בולוניה.

סגנית האלופה, שהובסה במחזור הקודם ב-33 הפרש בידי פרומיתיאס, אמנם הפסידה שוב בהפרש גדול, אבל יוצאת מהמשחק הזה בהרגשה טובה יותר. במהלך הרבע השלישי, היא עוד הובילה 50:52, אלא שהאיטלקים יצאו לריצת 0:10 ומשם לא הביטו לאחור. "התאמצנו חזק מאוד, היינו 30 דקות בתמונה עד שקצת התעייפנו וסבלנו מבעיית עבירות", אמר גיא גודס. "בסופו של דבר, האיכות של בולוניה על הספסל ניצחה את המשחק הזה".

ראשון לציון הפסידה את כל משחקיה העונה (שניים באירופה, אחד בליגה ואחד בגביע ווינר), אבל כאמור, יוצאת בראש מורם לקראת ההמשך. "אנחנו יכולים להיות מרוצים מעצם זה שנלחמנו וניסינו", הוסיף גודס. "לקראת הסוף ההפרש כבר ברח ל-20 ועשינו שיקולי מנוחה. עכשיו זה מאחורינו, ממשיכים קדימה".

אלכס המילטון, שכלל לא נרשם למשחק מול מכבי תל אביב בליגה לאור האכזבה היחסית מיכולתו בפתיחת העונה, קיבל הפעם 29 דקות וסיים כקלע המוביל עם 18 נקודות, כשהוא סוף כל סוף מתחיל להזכיר את השחקן מהעונה שעברה. במועדון גם אהבו לראות את היכולת של אדם אריאל, שסיים עם 12 נקודות.

"היינו במשחק שלושה רבעים, נלחמנו, אבל הם קלעו טוב לשלוש ושם זה הוכרע", סיכם הקפטן עוז בלייזר. "אני גאה בחבר'ה על המאמץ שעשינו, עכשיו נצטרך להביא את האינטנסיביות הזו לשבת, כדי שננצח את המשחק בבאר שבע".