עדיין מושלמת: 88:94 לנס ציונה על זוולה

סיכום המשחק, התגובות והיריבות הבאות. מה מחכה לכתומים?

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  28.11.19 - 00:29
תחילת כתבה

היא אמנם כבר הבטיחה עליה עוד לפני המשחק, ונכון שאחד הניצחונות שלה הוא ניצחון טכני, אבל בשקט בשקט עירוני נס ציונה סיימה את שלב הבתים של היורופקאפ עם מאזן מושלם - הישג ששמור רק לקבוצה אחת נוספת. הערב (רביעי), הכתומים יצאו להולנד וסיימו את שלב הבתים עם לחיוך ו-88:94 על לנדסטדה זוולה המקומית, כל הדרך לשלב הבתים השני של המפעל.

כמו במשחק הקודם בין השתיים, גם הפעם המשחק היה צמוד לכל אורכו, אלא שהחבורה של נדב זילברשטיין הייתה צעד אחד לפני ההולנדים החל מהרבה הראשון ועד לשריקת הסיום. עידן אלבר (17 נקודות ו-7 ריבאונדים) הצעיר הוביל רשימת קלעים ארוכה, שכללה שישה קלעים בדאבל פיגרס. גולן גוט מיד אחריו עם 16 ו-6 ריבאונדים. קורי פישר הוסיף 15 נקודות, ג'רמי הולאוול קלע 13 וטל דן תרם 10.

כעת, נס ציונה נמצאת עם הפנים לשלב הבא שיתחיל ב-11 בדצמבר, במשחק מול צמוקי מינסק הבלרוסית, שעלתה מבית 6 עם מאזן 3:3. בהמשך, זילברשטיין וחניכיו ייפגשו גם את קלוז' (1:5) ואורדאה (2:4) הרומניות, שסיימו במקום הראשון של בית 7 ובמקום השני של בית 4 בהתאמה. עידן אלבר, המצטיין, אמר בסיום: "זה ניצחון חשוב עבורנו. רצינו לסיים את שלב הבתים ללא הפסד, עשינו הכנה טובה כדי להשיג את המטרה".

נדב זילברשטיין הוסיף: "המטרה העיקרית הייתה לחלק את הדקות בעקבות העומס שנוצר בשבועות באחרונים. בחצי השני הצלחנו לעצור את ההתקפות המתפרצות שלהם וזה היה מפתח חשוב. אני שמח על המשחק של עידן, הוא קיבל את ההזדמנות ולקח אותה בשתי ידיים".