הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מסע בזמן: גלן רייס עשוי לחזור לברייקרס

יקבל צ'אנס נוסף? שמיר: "כשאני בסביבה, הוא מתנהג בהתאם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.12.19 - 10:10
(Getty Images)
(Getty Images)

בואו נחזור אחורה בזמן לעונת 2017/18, עונה בה כמעט הכל התחבר להפועל חולון. היא הביאה כוכב בשם גלן רייס ג'וניור, זכתה בגביע ועשתה רושם של אלטרנטיבה למכבי ת"א - אבל ברגע אחד הכל מתפוצץ. רייס ג'וניור הכה את גיא פניני בפניו, פינה את מקומו והקסם של דן שמיר פג. בחולון עוד ניסו לתקן ולהחזיר את הכוכב לסיבוב הופעות נוסף, אך הוא התברר ככישלון חורץ והסגולים אמרו ביי ביי לאליפות.

שנתיים אחר כך, אותו גלן רייס ג'וניור ואותו דן שמיר התאחדו, אבל על אדמת אוסטרליה. ומי שחשב שהפעם זה יסתיים אחרת, כנראה לא מכיר את הנפשות הפועלות. הג'וניור נקלע לקטטה במועדון, הסיפור פורסם והברייקרס נפרדו לשלום. אבל ממש כמו אז, גם הפעם ייתכן ותגיע תפנית מפתיעה שתחזיר את הכוכב לחיקו של שמיר.

הבוקר (רביעי), דווח בתקשורת האוסטרלית שהברייקרס הנואשים, שנמצאים עמוק בתחתית הטבלה, עשויים לחזור בהם מהדחתו של רייס ג'וניור מהסגל - בדיוק כפי שעשתה חולון, כשהבינה שהאליפות חומקת לה מבין האצבעות. "כמועדון, היינו מאוד ברורים מהרגע הראשון", אמר שמיר. "יש הליך משפטי שהוא צריך לעבור. זה לא חכם מצידי להתייחס לנושא, אבל כל מי שמעורה בפרטים יודע שזה לא כמו שזה נשמע מההתחלה".

"תוסיפו לזה את הפציעות של קורי וובסטר וסקוטי הופסון, שכנראה לא ישחקו בזמן הקרוב ותקבלו סיבה מספיק טובה לקאמבק", הסביר המאמן והוסיף: "נצטרך לערוך תהליך פנימי ולאחריו נקבל החלטות". בתרגום פשוט: אם גלן רייס ג'וניור ינוקה מהאשמות, הוא ימצא את עצמו שוב לובש את חולצת הברייקרס.

"אני מכיר את הבחור הזה וזה לא כל כך פשוט להתקרב אליו", המשיך שמיר והסביר על היחסים של השניים. "אני בחור מאוד מאוד נורמלי והוא לא הטייפ של החברים שלי, אבל אני מאוד מחבב אותו. ביליתי הרבה זמן איתו היום ובעבר וזה הביא תוצאות. הרבה אנשים אמרו לי שכשאני בסביבה, ההתנהגות שלו טובה יותר. אני אוהב אותו כאדם, אני מבין שיש לו לא מעט בעיות. אני גם מבין שבעסק הזה לא כולם הם גדלו בצפון אוקלנד, יש גם אנשים כמוהו. אני מכיר אותו, הוא בחור טוב שצריך עזרה לפעמים. אני מנסה להיות מעורב ולעזור לו להתגבר על המכשולים האלה בקריירה ובחיים".