הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תקע יתד: דן שמיר יישאר בברייקרס עד 2022

המאמן ומאור נשארים באוסטרליה: "מצפה לנו עתיד מזהיר יחד"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.12.19 - 02:07

למרות ההפסדים ולמרות סערת גלן רייס ג'וניור, עושה רושם שדן שמיר הגיע לאוסטרליה כדי להישאר. הלילה (בין שני לשלישי) הניו זילנד ברייקרס הודיעו באופן רשמי על הארכת חוזהו של המאמן הישראלי ועוזרו, מודי מאור, עד לשנת 2022.

שמיר הגיע לברייקרס בקיץ האחרון אחרי ארבע עונות מוצלחות בהפועל חולון, כאשר בהמשך הוא גם צירף את מי שהיה עוזרו בשורות הסגולים ואקס הפועל ירושלים, מאור. הוא חתם על חוזה לשנתיים, עם אופציה לעונה נוספת - אך כאמור, הרושם שהותיר בשילוב עם היכולת לפתח שחקנים צעירים דוגמת אר ג'יי המפטון עשו את שלהם.

"מאחורי הקלעים, דן עושה מהלכים שיחזירו את המועדון הזה לגדולתו", אמר הבעלים, מאט וולש, לאחר החתימה ולא הסתיר את האמונה שלו בצמד. "אנחנו מקווים שהדומיננטיות ב-NFL למשך שנים קדימה תגיע גם היא בהמשך".

דן שמיר עצמו הבהיר שהוא נחוש בדעתו להחזיר את האמונה של הקהל במועדון, בייחוד לאור פתיחת העונה ה"מאתגרת" כדבריו. "אנחנו עובדים על מספר דברים טובים שעתידים להגיע ואני מאוד שמח וגאה שהבעלים והאירגון רואים זאת", הסביר המאמן הישראלי. "למרות הפתיחה המאתגרת לתהליך, שנינו רואים עתיד מזהיר יחד".

מאור, שהצטרף לברייקרס במהלך העונה הנוכחית, היה חתום במועדון לעונה אחת בלבד לפני שהאריך את חוזהו, אך וולש הופתע מההתלהבות של עוזר המאמן והוא מאמין שיחד עם שמיר מדובר בצוות מנצח. "מודי עלה על כל הציפיות בזמן מאוד קצר, ברור לי שהם עסקת חבילה. ההחתמות הללו מוכיחים לכולם שתהיה יציבות בברייקרס בשנים הקרובות".