טל דן: "חייבים לשמור על הבית"

אחרי הפסד הבכורה ביורופקאפ, נס ציונה מתכוננת לקלוז'

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  08.01.20 - 15:22
תחילת כתבה

אחרי פגרה של שלושה שבועות, עירוני נס ציונה חוזרת הערב (20:00) לאירופה, כשתארח את קלוז׳ הרומנית במחזור השלישי בשלב הבתים השני של היורופקאפ.

נס ציונה ספגה במחזור הקודם הפסד בכורה באירופה, כשנכנעה לאורדאה הרומנית - ותקווה לחזור לנצח מול קבוצה רומנית אחרת, שנחשבת לחזקה יותר.

"אנחנו חוזרים לאירופה במטרה להמשיך את הדרך היפה שעשינו עד כה ולהעפיל לשלב הבא״, אמר טל דן. ״קלוז' קבוצה חזקה מאוד עם שחקנים ששיחקו ברמות גבוהות באירופה. כדי לעלות שלב אנחנו חייבים לשמור על הבית ואחרי שעשינו את זה מול מינסק צריך לעשות את העבודה גם מול קלוז'".

כל ארבע הקבוצות בבית נמצאות עם מאזן של ניצחון אחד והפסד אחד, כך שניצחון הערב משמעותי, וגם ההפרש עשוי להתברר כמכריע. "הבית הזה פתוח וכל תוצאה אפשרית, נצטרך להיות מרוכזים בלהוציא את תכנית המשחק שלנו לפועל", הוסיף דן.

קלוז׳, כאמור, נחשבת לקבוצה ברמה גבוהה עם לא מעט פנים מוכרות: על הסגל שלה נמנים בין היתר דארקו פלאניניץ', אקס מכבי תל אביב, קרון ג'ונסון, אקס הפועל באר שבע ופטריק ריצ'ארד, אקס מכבי ראשון לציון. שחקן בולט נוסף הוא הפורוורד הקרואטי קרלו זגאנץ', ששיחק בחמש העונות הקודמות בצדוויטה זאגרב.