ניר אלון פרש מתפקידו כיו"ר ארגון השחקנים

ימשיך לשמש כראש חטיבת הספורט בהסתדרות: "גאה לעזוב בשיא"

רועי כהן
רועי כהן  23.06.20 - 11:40
תחילת כתבה

אחרי 20 שנה כיו"ר ארגון השחקנים, ניר אלון פרש הבוקר (שלישי) מתפקידו. אלון ימשיך כראש חטיבת הספורט בהסתדרות האחראית על כל ענפי הכדור בישראל: כדורגל, כדורסל, כדורעף וכדוריד.

"לאחר 20 שנה של התנדבות, גאה לעזוב את הארגון כשהוא נמצא בשיאו", אמר אלון. "החזרנו את הקבוצות למגרשים, הבאנו הישגים חסרי תקדים בטיפוח ועידוד מחלקות הנוער. זו העת בשבילי להשקיע בכל ענפי הכדור. כעת, אשמח לתרום לריענון של הארגון ולסייע בחילופי דורות מוצלחים ונכונים לענף הכדורסל ולשחקניו".

"אני גאה בהצלחה האדירה של החזרת הליגה וטיפוח השחקן הישראלי, בדגש על הצעירים. מהעונה הבאה השחקן הישראלי שצמח במחלקות הנוער ייכנס להסכם HGP המעגן את זכויותיו. חד משמעית, הארגון נמצא היום בתקופת השיא שלו. יש בי שמחה גדולה על הרצון של שחקנים להשתלב בהנהגת הארגון, לתרום וליטול את המושכות".

ומה הלאה? עד ה-15 ביולי תוצג מועמדות להנהלת האיגוד. תשעה ייבחרו לתפקיד, בהן לפחות שלוש נשים. מתוך התשעה ייבחרו היו"ר ושאר בעלי התפקידים בארגון. יוזכר כי הארגון הפיץ קול קורא ב-16.6 לכניסת חברות וחברי הנהלה חדשים מכל הליגות, והפרסום לכך נמצא בדף הפייסבוק של הארגון.