הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עדיין בחיים: נס ציונה נושמת לאחר פארנו

ליובין: "שמח שנשארנו מאוחדים כקבוצה". בשישי: פורטו

רועי כהן
רועי כהן  30.09.21 - 17:42

עירוני נס ציונה השיגה אמש (רביעי) ניצחון בשיניים 82:86 על פארנו, ולמרות שאיבדה יתרון דו ספרתי במחצית השנייה, הצליחה לדלג מעל המוקש האסטוני. הכתומים השיגו את הכרטיס לשלב הגמר במוקדמות היורופקאפ, ומחר ב-20:00 אלופת היורופקאפ תתמודד מול פורטו על הכרטיס הנכסף לשלב הבתים.

מאמן הקבוצה, ליאור ליובין, דיבר על מסקנותיו מהמשחק: ״הייתה לנו מחצית ראשונה טובה עם רבע שני הגנתי מצוין. במחצית השנייה, וברבע האחרון בפרט לא הצלחנו לייצר עצירות בהגנה, ובגלל זה ספגנו 53 נקודות, זה היה הגורם העיקרי שאפשר לאסטונים לחזור למשחק. פארנו קבוצת קליעה טובה, שיחד עם הקהל המקומי הצליחו לייצר מומנטום ולהתקרב אלינו".

למרות היכולת הלא מעודדת בחצי השני למשחק, ליובין עדיין נשאר בטוח באיך שהקבוצה שלו הצליחה לסגור את המפגש: "אני שמח שנשארנו מאוחדים כקבוצה, ועשינו מהלכים גדולים בסוף המשחק כדי להשיג את הניצחון החשוב".

בהמשך, מאמן נס ציונה התייחס גם ליריבה הבאה של קבוצתו במפעל: ״צפוי לנו משחק קשה מול פורטו, נצטרך לעשות התאמות כי זה יהיה משחק שונה ממה שהיה לנו מול פארנו. יש לנו את יום וחצי להתכונן למשחק ואנחנו עושים זאת תוך כדי תנועה״.

דיאנטה גארט, שסיים כקלע המוביל בקבוצתו הוסיף: ״אנחנו ביחד בסגל מלא רק שבוע אבל הרגשתי ששיחקנו טוב ביחד, ואני יודע שאנחנו יכולים להמשיך ולהשתפר כקבוצה. בשישי מצפה לנו משחק קשוח מול קבוצה טובה ואנחנו נעשה הכל כדי לעמוד ביעדים שלנו״.