ארליך: זה הפסד כואב, איכזבנו הרבה אנשים

הצמד הישראלי נכנע 3:1 בזוגות לנסטור ופוספיסיל. אנדי רם: "נתאושש מזה, עוד נגיע להישגים יפים בקריירה שלנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.09.11 - 19:27
תחילת כתבה

6 שנים וחצי עברו מאז שאנדי רם ויוני ארליך הפסידו במשחק זוגות בישראל במסגרת גביע הדייויס. אז זה היה לאנדי מארי ודייויד שרווד הבריטים. היום (שבת) אנדיוני נכנעו 3:1 (4:6, 6:3, 6:4, 6:4) לדניאל נסטור ו-וואשק פוספיסיל. הפסד שסידר לקנדה יתרון 1:2 בפלייאוף הבית העליון.

"זה כואב מאוד. אנחנו לא רגילים להפסיד בארץ", סיכם אנדי רם בסיום. "נתנו כאן את כל הלב, אבל הטניס לא היה הכי טוב שלנו. אני מאמין שמחר האחרים ינצחו ונצליח לעבור את קנדה. כבר הפסדנו פעם בארץ ויצאנו מזה, כך שאני מאמין שזה לא ישפיע מנטאלית. אנחנו עוד נעשה דברים טובים בקריירה שלנו".

יוני ארליך התייחס בעיקר למשחק עצמו מול פוספיסיל ונסטור: "שלטנו במשחק עד אמצע המערכה השניה. אחרי שאיבדתי את ההגשות שלי בסט השני המומנטום עבר אליהם. הכאב הכי הגדול הוא עצם העובדה שאיכזבנו הרבה אנשים. אבל עדיין המפגש הזה לא נגמר. נכון ששוב העומס נופל על הכתפיים של דודי סלע, אבל אנחנו נהיה שם כדי לתמוך בו".

אחרי ההפסד של אנדי רם ויוני ארליך, כל הלחץ יופנה מחר (ראשון) לדודי סלע שיתמודד במשחק הראשון של היחידים מול מילוש ראוניץ'. אם המחבט הישראלי הבכיר ינצח את המדורג 31 בעולם הוא יכפה משחק חמישי ומכריע בפלייאוף ובו אמיר ויינטרוב, שהיה הגיבור של משחקי אמש, יפגוש את וואשק פוספיסיל המוכשר.

הקנדים היו כמובן מרוצים. "השבירה שהשגנו במערכה הרביעית דחפה אותנו קדימה והמשחקון האחרון היה ענק", אמר דניאל נסטור בסיום. "היה כיף לשחק מול הקהל הזה וננסה לסגור את הסיפור מחר". פוספיסיל הוסיף: "היה קשה מאוד. אנחנו יודעים שהמפגש הזה עוד לא גמור ואנחנו מתקדמים ממשחק למשחק. מאמין שיהיה בסדר".