הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אזארנקה שחקנית נהדרת, אך סרינה היא ברמה אחרת"

שרה אראני, שהפסידה לאמריקנית בחצי הגמר, בטוחה בזוכה ב-US OPEN. המדורגת 1 בעולם: אנסה להפתיע

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.09.12 - 08:32
עוד תואר לארון? סרינה (GETTYIMAGES)
עוד תואר לארון? סרינה (GETTYIMAGES)
סרינה וויליאמס היא כבר היום אחת הטניסאיות הגדולות בכל הזמנים, ושום דבר לא יכול לשנות את זה. אבל אם אפשר להוסיף עוד איזה תואר גראנד סלאם לארון, אז למה לא בעצם? האמריקנית הנהדרת תתמודד הערב (ראשון, סביבות 23:30) מול ויקטוריה אזארנקה הבלארוסית בגמר אליפות ארצות הברית הפתוחה ותנסה לזכות בתואר מייג'ור מספר 15 בקריירה.

אזארנקה אמנם מחזיקה במקום הראשון בדירוג העולמי, אבל קשה להאמין שיש מישהו שבאמת חושב שהיא הפייבוריטית לפני המפגש עם אלופת ווימבלדון ומדליסטית הזהב מהמשחקים האולימפיים בלונדון. מי שבטוחה במנצחת הערב היא שרה אראני האיטלקייה, שהפסידה לוויליאמס בחצי הגמר. "אזארנקה שחקנית חזקה מאוד, אבל סרינה היא פשוט ברמה אחרת".

הבלארוסית זכתה בתחילת השנה באליפות אוסטרליה הפתוחה (הגראנד סלאם היחידי שלה עד היום), ונראיתה טוב בחצי הגמר מול מריה שראפובה, אבל גם היא יודעת שברגע שסרינה בכושר טוב - אין הרבה שיכולות באמת לקרוא עליה תיגר. המאזן בין השתיים עומד על 1:9 לזכות סרינה. מישהו מוכן לשים כסף על כך ש"ויקי" תשיג ניצחון שני?

"היא בוודאות היריבה הכי קשה שיש בסבב, וברגע שזה גמר זה רק הופך את כל העניין לעוד יותר קשה", פירגנה אזארנקה לאמריקנית. "המאזן בינינו אומר את הכל למעשה. לא ניצחתי באף אחד מהמשחקים האחרונים מולה, כך שאני אצטרך למצוא משהו שיפתיע אותה כי היא באמת בכושר נהדר".