יש סיכוי? טסונגה, גאסקה, שארדי ובנטו בסגל של צרפת

הטריקולור תארח את ישראל בגביע דייויס בעוד עשרה ימים. גם לודרה בפנים. הקפטן: "היו לי צרות טובות"

מערכת אתר ערוץ הספורט  22.01.13 - 17:27
טסונגה, משימה אפשרית? (GETTYIMAGES)
טסונגה, משימה אפשרית? (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

מהרגע שבו הוגרלה מול נבחרת צרפת בחוץ ידעה נבחרת הדייויס של ישראל כי סיכוייה לנצח הינם אפסיים והיום (שלישי), עם פרסום הסגל של הטריקולור להתמודדות, יש להניח כי אופטימיות לא ממש נרשמה בצד של דודי סלע ואמיר וינטרוב.

הקפטן הצרפתי החדש, ארנו קלמון, בחר את ג'ו ווילפריד טסונגה, רישאר גאסקה, ג'רמי שארדי, ג'וליאן בנטו ומיקאל לודרה להתמודד מול החבורה בכחול-לבן במפגש שייערך ב-1-3 בפברואר. עד כמה מדובר במשימה כמעט בלתי אפשרית ניתן להבין מהדבר הבא: שניים מהשחקנים בסגל (טסונגה ושארדי) ישחקו הלילה ברבע גמר אליפות אוסטרליה הפתוחה.

"אפשר להגיד שהיו לי צרות טובות", התייחס קלמון לבחירת הסגל בראיון לאתר איגוד הטניס הצרפתי. "יש הרבה שחקנים צרפתיים בכושר טוב. חשבתי גם לזמן את ז'יל סימון, שמדורג במקום ה-16 בעולם, אבל אני לא בטוח לגבי הכשירות שלו".

על המפגש עם ישראל והעובדה כי נבחרתו פייבוריטית באופן ברור אמר: "יש לי הרבה ניסיון וגם השחקנים עצמם יודעים כי שום משחק לא מוכרע לפני שהוא נערך. אתה לא מנצח משחקים רק בגלל שאתה עדיף על הנייר. אנחנו יודעים שנבחרת ישראל תילחם עבור הדגל שלה. אני בטוח שכל השחקנים שלי מודעים לחשיבות המעמד".