וינטרוב: אני יכול לשקר ולומר שננצח בצרפת, אבל ניתן הכל

נבחרת הדייויס לקראת המפגש ב-1 בפברואר. סלע: הסיכויים לא גבוהים

מערכת אתר ערוץ הספורט  23.01.13 - 11:13
תחילת כתבהאליפות אוסטרליה נכנסה לשלבים המכריעים בימים האחרונים, אבל לנוכח העובדה שכל הנציגים הישראלים כבר הודחו, הטניסאים שלנו כבר חושבים על מפגש הדייויס שיערך בתחילת החודש הבא. היום (רביעי) נבחרת הדייויס ערכה מסיבת עיתונאים לקראת המפגש מול צרפת החזקה.

נבחרת הגברים בראשות דודי סלע ואמיר ויינטרוב תתארח אצל היריבה בצרפת ב-1 בפברואר אחרי שחזרה לבית העליון. הצרפתים יהנו משירותיהם של ג'ו ווילפרד טסונגה, רישרד גסקה, ז'וליין בנטו וג'רמי שארדי והם פייבוריטים ברורים על הנייר.

"זו נבחרת קשה מאוד", אמר דודי סלע, "אמיר בכושר מאוד טוב, אני בכושר די טוב. יוני שיחק באוסטרליה. נבוא לתת את המקסימום ונקווה שיהיה טוב. הסיכויים שלנו לא גבוהים. יש להם שחקנים שהם 8 ו-9 בעולם וזה בצרפת אבל ניתן 100 אחוזים".

"זה לא תלוי רק בי", אמר אמיר ויינטרוב, "אני חושב שכולנו משחקים טוב בתקופה האחרונה. ראיתי את דודי באוסטרליה, הלוואי ואני אגיע לרמה שלו. אתם רואים פה את אנדי והוא נלחם בשביל הנבחרת והוא יבוא איתנו וזה ההוכחה למה אנחנו בבית העליון כי לפי השחקנים אנחנו לא צריכים להיות שם".

"הפלוס שלנו שהם לא הביאו את הקבוצה הכי טובה כי סימון לא יהיה. אנחנו יכולים לשקר ולהגיד שאנחנו באים לנצח, אבל ניתן את המקסימום. לא היה משחק אחד של דודי ואמיר שלא היה שם צוות צרפתי שעקב אחרינו".