14:00: גביע דייויס בשידור ישיר באתר, צרפת נגד ישראל

אמיר ויינטרוב יפתח מול ג'ו ווילפריד טסונגה, גאסקה ימשיך מול דודי סלע. יש סיכוי לסנסציה ברואן? המנצחת במפגש כולו תעפיל לרבע הגמר

מערכת אתר ערוץ הספורט  01.02.13 - 10:25
עוד סנסציה בדייויס? וינטרוב יוצא לקרב
עוד סנסציה בדייויס? וינטרוב יוצא לקרב
תחילת כתבה

דמיינו את האופציה החלומית הבאה: אמיר ויינטרוב מדהים את העולם עם ניצחון סנסציוני על ג'ו ווילפריד טסונגה, דודי סלע משיג נקודה מול גאסקה ויחד עם ארליך סוגר עניין מול צרפת בדרך להעפלה מרשימה לרבע גמר גביע דייויס. אז התסריט המושלם הזה כנראה לא יתרחש בסוף השבוע הקרוב ברואן, אבל עם קצת מזל והתעלות של שני הטניסאים הבכירים שלנו, אפשר אולי לעשות חיים קשים ליריבה החזקה.

  • מ-14:00, שידור ישיר באתר: צרפת מול ישראל בבית העליון של גביע דייויס

היום ייפתח בצרפת המפגש במסגרת הבית העליון של המפעל, כאשר המארחת מציגה את התותחים הכבדים שלה, ובעיקר תותח כבד אחד. ג'וו ווילפריד טסונגה, המדורג 8 בעולם, הוא אחד הכוחות המשמעותיים היום בטניס העולמי ואמור לדרוס כל יריב ישראלי שיעמוד מולו. הראשון לנסות את כוחו את אמיר ויינטרוב, שיעלה על המשטח הקשה באולם ברואן במטרה להציק כמה שיותר לפייבוריט שממול.

גם לדודי סלע לא מחכה טיול בצרפת, כי במשחק השני של יום הפתיחה הוא יתמודד מול רישאר גאסקה, שנשמע אולי פחות מפחיד מטסונגה אבל מדורג רק שני מקומות מתחתיו בדירוג העולמי (10). גאסקה מגיע למפגש הדייויס אחרי שהעפיל עד לשמינית הגמר באליפות אוסטרליה הפתוחה. האיש שהדיח אותו הוא לא אחר מאשר טסונגה בעצמו, עם 4:6, 6:3, 3:6, 2:6.

המטרה הישראלית: נקודה אחת ביום הראשון של ההתמודדות, נקודה שהסיכוי הטוב ביותר להשיגה היא במשחק של סלע מול גאסקה, כאשר גם שם תהיה זו הפתעה גדולה. 1:1 אחרי יום אחד של משחקים יהווה הצלחה גדולה עבור נבחרת ישראל, שתנסה לעלות ליתרון של 1:2 עם ניצחון בזוגות, למרות היעדרו של אנדי רם, ואולי להלחיץ את הצרפתים לקראת היום המכריע. נשמע דימיוני? לא נותר אלא להאמין.