הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מי מספר 1? אזרנקה ניצחה את סרינה וויליאמס וזכתה בדוחא

הבלארוסית, שאיבדה את פסגת הדירוג לאמריקנית, גברה עליה 6:7, 6:2, 3:6 והבטיחה תואר 16 בקריירה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.02.13 - 19:54
(GETTYIMAGES)
(GETTYIMAGES)
ויקטוריה אזרנקה אולי תפנה ממש בקרוב את המקום הראשון בעולם לטובת סרינה וויליאמס, אבל הערב (ראשון) הבלארוסית הראיתה שהיא לא ממש נופלת מיריבתה. אזרנקה זכתה בטורניר דוחא, שגברה בגמר על לא אחרת מאשר האחות הצעירה לבית וויליאמס עם 6:7, 6:2, 3:6.

מבחינת אזרנקה מדובר בתואר מספר 16 בסך הכל בקריירה, כאשר בדרך אליו, מלבד הניצחון היוקרתי על סרינה, גם עברה את המדורגת 3 בעולם מריה שראפובה ואת האיטלקיה שרה אראני. אגב, מדובר בסך הכל בניצחון השני של אזרנקה על וויליאמס, שמצידה גברה בעבר 11 פעמים על הבלארוסית.

המערכה הראשונה היתה צמודה מאוד, כאשר שתי הטניסאיות הגיעו עם הרבה אנרגיות, ייצרו הגשות סולידיות ונשברו רק פעם אחת כל אחת בדרך לשובר שיוויון. שם אזרנקה עמדה טוב יותר בלחץ ואחרי מיני מותחן זכתה בסט עם 6:8 בשובר השיוויון.

אלא שאזרנקה לא הצליחה להמשיך את המומנטום במערכה הבאה והכניסה רק 39 אחוזים מהסרבים הראשונים שלה. סרינה ניצלה זאת כדי לשבור פעמיים ולחזור לתמונה עם 2:6 משלה. בסט המכריע הבלארוסית חזרה לעניינים, שיפרה משמעותית את ההגשות שלה (80 אחוזים) ושבירה אחת בלבד הספיקה לה כדי לצאת עם 3:6 ותואר נוסף בכיס.