הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חצי גמר דובאי: דיוקוביץ' - דל פוטרו, פדרר - ברדיץ'

הסרבי לא התקשה לפרק 0:6, 3:6 את ספי. גם ברדיץ' הצ'כי בפיינל פור, יפגוש את השווייצרי, שהביס 2:6, 2:6 את ניקולאי דוידנקו. יוני ארליך ומיכאיל יוז'ני בחצי גמר טורניר הזוגות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.02.13 - 19:15
ידלג גם מעל הארגנטיני? דיוקוביץ' (gettyimages)
ידלג גם מעל הארגנטיני? דיוקוביץ' (gettyimages)
נובאק דיוקוביץ' ממשיך לטייל בטורניר דובאי מסבב ATP500. אחרי שניצח את ויקטור טרויצקי ורוברטו באוטיסטה, המדורג מספר 1 בעולם העפיל הערב (חמישי) לחצי הגמר לאחר שהביס את אנדראס ספי האיטלקי. גם חואן מרטין דל פוטרו ותומאס ברדיץ' העפילו לשלב הבא. במשחק האחרון ניצח רוג'ר פדרר 2:6, 2:6 את ניקולאי דוידנקו. משחקי חצי הגמר: נובאק דיוקוביץ' - חואן מרטין דל פוטרו; רוג'ר פדרר - תומאס ברדיץ'.

דיוקוביץ' פשוט דרס את אנדרס ספי האיטלקי במערכה הראשונה. הסרבי, שמדורג במקום הראשון בעולם, שבר שלוש פעמים רצופות את ספי וטייל ל-0:6 קליל. האיטלקי, שנמצא במקום ה-20 בעולם, קיווה לחזור בסט השני ואף שמר על ההגשות במשחקון ההגשה הראשון שלו, אך נכנע לאחר מכן. דיוקוביץ' ברח ל-1:3 ומשם ל-3:6 במערכה ו-0:2 במשחק.

דיוקוביץ' יתמודד בחצי הגמר במפרץ הפרסי מול המדורג 7 בעולם, חואן מרטין דל פוטרו, שהדיח את המדורג 97 דניאל ברנדס. הארגנטיני המצוין לא התקשה במיוחד וניצח 4:6, 2:6. תומאס ברדיץ', שעבר את ראג'יב רם וטוביאס קאמקה בסיבובים המוקדמים, דילג לחצי הגמר בדובאי לאחר 3:6, 2:6 על דימיטרי טורסנוב (92 בעולם).

רוג'ר פדרר רשם את ניצחונו ה-19 בקריירה על ניקולאי דוידנקו (46 בעולם) ב-21 מפגשים. השווייצרי שבר כבר במשחקון השלישי, שמר על ההגשות וברח ל-1:3. הרוסי נשבר שוב מיד אחר כך ופדרר ניצל זאת כדי לברוח ל-1:5 ו-2:6. המערכה השניה הייתה העתק מדויק של הראשונה. דוידנקו עלה ל-0:1, אך נשבר פעמיים רצופות ואיפשר לפדרר לעלות ל-1:5. בסיום 2:6, 2:6 קליל למדורג 2 בעולם. פדרר יתמודד בחצי מול ברדיץ'.

זוגות: הצלחה ליוני ארליך ומיכאיל יוז'ני
אנדי רם עדיין לא חזר למשחק פעיל, אבל יוני ארליך ממשיך בתקופה הטובה שלו מאז המשחקים האולימפיים בלונדון. הישראלי בן ה-35 ושותפו מיכאיל יוז'ני, העפילו לחצי גמר טורניר הזוגות בדובאי לאחר שניצחו את הצמד הספרדי, מארק לופס ומרסל גרנויירס, בתוצאה 3:6, 4:6. השניים יתמודדו מול צמד הוותיקים רוברט לינדשטאט משבדיה (35) וננאד זימוניץ' הסרבי (36), שניצחו את ניקולאי דוידנקו (שהשלים יום מאכזב במיוחד) ודיק נורמן בן ה-42.