הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רפאל נדאל זכה במונטריאול עם 2:6, 2:6 על מילוש ראוניץ' בגמר

השור ממאיורקה רשם תואר שמיני העונה והוא צפוי לטפס למקום ה-3 בדירוג העולמי. סרינה וויליאמס זכתה בטורניר טורונטו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.08.13 - 23:55
נדאל. עונת קאמבק לפנתיאון (gettyimages)
נדאל. עונת קאמבק לפנתיאון (gettyimages)

אחרי שעבר את המדורג מספר 1 בעולם, נובאק דג'וקוביץ' בחצי הגמר, עלה רפאל נדאל למשחק הגורלי מול מילוש ראוניץ' וזכה הערב (ראשון) בטורניר מונטריאול היוקרתי. השור ממאיורקה רשם תואר שמיני העונה כשגבר 2:6, 2:6 על הקנדי המדורג 13 בעולם. בעקבות הניצחון, יטפס נדאל למקום ה-3 בעולם וישלשל לכיסו 547 אלף דולר.

לפני חמש שנים זכה הספרדי בטורניר המאסטרס שנערך בקנדה והיום עמד שוב על הפודיום עם הגביע בידו. לקראת סוף החודש תחל אליפות ארצות הברית הפתוחה ונראה שהספרדי יגיע בכושר נהדר ועם בטחון גבוה. נדאל כזכור, הודח במפתיע בשלב מוקדם מטורניר ווימבלדון וכעת נראה כי כוחו שב למותניו.

מילוש ראוניץ' זכה אמנם לעידוד הקהל המקומי, אבל הוא לא עמד בקצב הגבוה שסיפק נדאל. הספרדי שבר כבר במשחקון השלישי ולאחר מכן גם במשחקון ההגשה הבא של הקנדי. מכאן הדרך לניצחון במערכה השנייה היתה קלילה. גם המערכה השנייה היתה טיול נחמד בעיר עם שבירה מוקדמת בדרך לניצחון תוך 68 דקות בגמר.

בגזרת הנשים, סרינה וויליאמס ממשיכה להוכיח שהיא הגברת הראשונה של הטניס העולמי ואחרי שגם היא הופתעה בווימבלדון, המדורגת 1 בעולם זכתה בטורניר בטורונטו עם 2:6, 0:6 על סורנה קריסטאה הרומניה בגמר. האמריקאית רשמה תואר 54 בקריירה ועלתה למקום ה-5 בטבלת הזכיות בכל הזמנים. כעת, שני הזוכים, ייצטרכו להוכיח באליפות ארה"ב הפתוחה שהמעידה בווימבלדון היתה חד פעמית, פנצ'ר בדרך לכיבוש פסגה נוספת.