הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קלאסיקו גם בסינסינטי: נדאל יפגוש את פדרר ברבע הגמר

הספרדי גבר 2:6, 7:5, 2:6 על דמיטרוב, השווייצרי התקשה מאוד, אך לבסוף ניצח ב-3 מערכות את האס. נולה דילג מעל גופין עם 0:6, 2:6. הבריטי עבר את בנטו 2:6, 2:6. פרר עף מול דימיטרי טורסנוב המדורג 44 בעולם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.08.13 - 09:14
פדרר מול נדאל. עוד פרק ביריבות יירשם (gettyimages)
פדרר מול נדאל. עוד פרק ביריבות יירשם (gettyimages)
תחילת כתבה

בעוד רגע יחלו המשחקים באליפות ארה"ב הפתוחה ובינתיים מתחרה צמרת הדירוג העולמי בטורניר המאסטרס בסינסינטי (פרסים על סך 2.37 מיליון דולר). מרבית המדורגים הבכירים עשו את העבודה והתוצאה מעניינת במיוחד: מפגש מסקרן בין היריבים הוותיקים רפאל נדאל ורוג'ר פדרר כבר ברבע הגמר. מלבד שני הענקים גם נובאק דיוקוביץ', אנדי מארי וחואן מרטין דל פוטרו עברו לרבע הגמר. מי שהופתע והודח הוא דויד פרר (ספרד, 4) שעף אחרי 6:2, 6:4 לדימטרי טורסונוב.

רפאל נדאל (ספרד, 4) יפגוש כאמור בשלב הבא את פדרר, אבל כבר בסיבוב השלישי הוא קיבל הכנה לא רעה. הסיבה: הספרדי התגבר על מי שמכונה "פדרר הבולגרי" - גריגור דמיטרוב. רפא התקשה מעט ואפילו שמט מערכה אך הצליח לנצח 2:6, 7:5 2:6 בדרך לניצחון ה-50 העונה. חוץ מזה הוא כבר במאזן של 0:12 העונה על משטחים קשים. פדרר יצליח לשבור את הרצף?

פדרר (שווייץ, 5) עצמו התקשה מאוד מול טומי האס (גרמניה, 11), אך ניצח בתום שעה ו-52 דקות, 6:1, 5:7, 3:6. לפדרר, שהודח מוקדם מטורניר ווימבלדון האחרון וביטל את השתתפותו בטורניר במונטריאול מרחף סימן שאלה גדול לגבי כושרו ויכולתו. במערכה הראשונה, פדרר נראה זוועה והובס, אך הצליח להתאושש.

נובאק דיוקוביץ' (סרביה, 1) דילג בקלילות מעל דייויד גופין עם 2:6, 0:6. הסרבי, שהפסיד בגמר ה-US OPEN הקודם לאנדי מארי, והפסיד בחצי גמר טורניר מונטריאול האחרון לרפאל נדאל, ירצה להחזיר לעצמו את הביטחון עם ניצחון בטורניר המאסטרס הנוכחי. ברבע הגמר הוא יפגוש את ג'ון איסנר (ארה"ב, 22) שגבר על מילוש ראוניץ' (קנדה, 10) 6:7, 4:6.

אנדי מארי ממשיך ביכולת המצויינת שלו והפעם הקורבן היה ג'וליאן בנטו הצרפתי (36). הבריטי המדורג 2 בעולם ניצח 2:6, 2:6 ויפגוש ברבע הגמר את  תומאס ברדיץ' (צ'כיה, 6) שהביס 3:6, 0:6את טומי רוברדו הספרדי.

דויד פרר כבר נמצא זמן מה בתקופה לא טובה ונראה שאליפות ארה"ב הפתוחה מגיעה בעיתוי רע מאוד מבחינתו. גם בטורניר המאסטרס במונטריאול הודח הספרדי מוקדם, כבר בסיבוב ה-2 וכעת כאמור, הוא לא הצליח לעבור את יריבו הרוסי המדורג 44 בעולם. דימיטרי טורסנוב יפגוש את חואן מרטין דל פוטרו (ארגנטינה, 7) שעבר את פליסיאנו לופס הספרדי עם 4:6, 6:1, 4:6 במשחק שארך מעל לשעתיים.