הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לפני אליפות ארה"ב: אזרנקה ניצחה את סרינה בסינסנטי

הבלארוסית זכתה בטורניר, ועצרה רצף של 14 ניצחונות של היריבה עם 6:2, 2:6 ו-6:7

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.08.13 - 06:54
אזרנקה. רמז לבאות?
אזרנקה. רמז לבאות?
סרינה וויליאמס נעצרה. הטניסאית האמריקנית, שמדורגת 1 בעולם, הפסידה בגמר טורניר סינסנטי לויקטוריה אזארנקה 2:6, 6:2, 7:6. בכך, אזארנקה שמדורגת 2 בעולם עצרה רצף של 14 ניצחונות מצד האמריקנית והוכיחה כי מתכוונת לתת פייט לוויליאמס באליפות ארה"ב הפתוחה שתיפתח בעוד כשבוע.

אפשר להגיד שהטורניר הזה לא מאיר פנים לאמריקנית שמעולם לא זכתה בו, למרות שיחסית נהנית שם מאווירה ביתית. "לא הרגשתי טוב בשבוע הזה ואני הופתעתי מעצם העובדה שהגעתי לגמר ושיחקתי יחסית טוב בטורניר", אמרה וויליאמס, "אני לא יודעת כיצד אני אמורה להרגיש אבל אני יכולה לקחת מהמשחק הזה את העובדה שנלחמתי עד הסוף".

הסטטיסטיקה היתה לטובת וויליאמס. המאזן שלה מול הבלארוסית עומד על 2:12. היא השיגה 8 תארים העונה והמאזן הכללי שלה העונה בין ניצחונות להפסדים עומד על 4:60. גם ההתחלה היתה שייכת לאמריקנית שניצחה את המערכה הראשונה תוך 26 דקות כשהיא מאבדת רק 11 נקודות.

המערכה השניה היתה שקולה בתחילתה והמשחקון השישי נמשך זמן רב כאשר שתי הטניסאיות נלחמות על כל כדור אבל בסופו של דבר ידה של אזארנקה היתה על העליונה בדרך ל-2:6. המערכה האחרונה הגיעה לשובר שיוויון ושם הבלארוסית הצליחה להתמודד עם ההגשה של וויליאמס בדרך לניצחון. אל תתפלאו אם נקבל עוד מפגש ביניהן ב-US OPEN.