הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סרינה מול אזארנקה בגמר אליפות ארה"ב

שתי השחקניות הטובות בעולם ישחזרו את הגמר מ-2012. המדורגת 1 בעולם מחצה את נה לי 0:6, 3:6, המדורגת 2 בעולם הכניעה את פנטה עם 4:6, 2:6

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.09.13 - 00:51
סרינה, בדרך לזכיה נוספת? (GETTYIMAGES)
סרינה, בדרך לזכיה נוספת? (GETTYIMAGES)
כל הלחץ היה עליהן, אבל הן עמדו בו וכעת הן יתנגשו פעם נוספת, במה שמתחיל להתברר כקלאסיקו של טניס הנשים. סרינה וויליאמס (1 בעולם) ו-ויקטוריה אזארנקה (2 בעולם) העפילו הערב (שישי) לגמר אליפות ארצות הברית הפתוחה ויילחמו ביום ראשון על תואר הגראנד סלאם האחרון של העונה.

ראשונה לעלות על המגרש המרכזי על שמו של ארתור אש היתה ויקטוריה אזארנקה (בלארוס, 2), שפגשה את הפתעת הטורניר, פלאביה פנטה (83 בעולם). האיטלקיה הצליחה לתת פייט במערכה הראשונה, אך פיינליסטית 2012 בניו יורק שברה פעם אחת יותר וניצחה 4:6 אחרי 52 דקות. במערכה השנייה הבלארוסית השתלטה על העניינים ובזכות 2:6 הבטיחה לעצמה מקום בגמר שני ברציפות.

זמן לא רב אחרי שאזארנקה סגרה עניין, סרינה וויליאמס (ארה"ב, 1) עלתה לעוד יום במשרד, כשהפעם היתה זו נה לי (סין, 5 בטורניר) שלא הצליחה לעמוד מול הטניסאית הטובה בתבל. המערכה הראשונה הסתיימה ב-0:6 מוחץ בתוך 29 דקות בלבד. בסט השני לי נלחמה ולא נתנה שום מתנות, אבל סרינה היתה גדולה עליה ועם 3:6 השלימה את המשימה.

כעת, הכל מוכן לקרב על התואר בין שתי הטניסאיות הטובות ביותר בעולם. סרינה, שזכתה ב-16 תארי גראנד סלאם בעבר ומחזיקה במאזן 3:12 מול אזארנקה, תגיע כפייבוריטית להניף את הגביע בניו יורק בפעם החמישית בקריירה. עם זאת, במפגש האחרון בין השתיים - בטורניר סינסינטי - היתה זו המדורגת 2 בעולם שיצאה עם ידה על העליונה, כך שהכל פתוח. דבר אחד בטוח - משעמם זה לא הולך להיות.