הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סרינה וויליאמס: "מעולם לא הרגשתי כל כך טוב"

האמריקנית זכתה בפעם ה-5 בארה"ב, אזרנקה: "מדהים מה שהיא עושה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.09.13 - 07:48
סרינה וויליאמס, תעקוף את אוורט ונברטילובה? (gettyimages)
סרינה וויליאמס, תעקוף את אוורט ונברטילובה? (gettyimages)

עוד רגע בת 32 ובתקופה הטובה ביותר בקריירה שלה. סרינה וויליאמס הכניעה 5:7, 7:6, 1:6 את ויקטוריה אזארנקה והפכה לטניסאית המבוגרת ביותר שזוכה באליפות ארצות הברית הפתוחה בעידן המקצועני. וזה רק קצה קצהו של ההישג.

"אני מרגישה ממש בכושר, מעולם לא הרגשתי כל כך טוב ואני נרגשת מהאפשרויות שזה נותן לי", הודתה סרינה, שקטפה את התואר על המשטח הקשה בפלאשינג מאדו בפעם החמישית, 14 שנה אחרי שהניפה אותו בפעם הראשונה.

בעקבות הזכיה וההשתתפות שלה בסבב האירועים הקשורים ל-US OPEN, האחות הצעירה לבית וויליאמס אספה 3.6 מיליון דולרים ולמעשה חצתה את רף 50 מיליון הדולרים בכספי זכיה במהלך הקריירה המפוארת שלה. "אני לא משחקת עבור הכסף, אני באמת אוהבת לשחק. אני אוהבת גראנד סלאמים", התעקשה.

הזכיה ה-17 שלה בגראנד סלאם איפשרה לה להשתוות לשיאן הגברים רוג'ר פדרר, כאשר תואר נוסף יאפשר לה להיצמד למרטינה נברטילובה וכריס אוורט בהיסטוריה של סבב הנשים המקצועני. בהנחה שזה יקרה, רק הלן ווילס מודי (19), שטפי גראף (22, המובילה בעידן המקצועני) ומרגרט קורט (24) יישארו לפניה בדירוג הזכיות. בינתיים.

"לא אשקר, זה ממש כואב", אמרה ויקטוריה אזארנקה, שמחזיקה בשתי זכיות מאוסטרליה. "עשיתי כל מה שאני יכולה, נתתי את הלב. זה מדהים מה שסרינה עושה. הפסדתי לאלופה גדולה ואני יוצאת מהטורניר הזה עם הראש מורם".