"לא נהיה על המגרש ביום כיפור ויהי מה"

גביע דייויס: רם וארליך יעלו היום למשחק הזוגות (15:00, שידור חי באתר) בבלגיה וינסו להציב את ישראל ב-1:2 לפני כניסת יום הכיפורים. הקפטן אייל רן הבהיר כי המשחק יחודש ביום ראשון, אם ייאלץ להיפסק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.09.13 - 09:00
בכיפור הם לא יהיו על המגרש. רם וארליך (GETTYIMAGES)
בכיפור הם לא יהיו על המגרש. רם וארליך (GETTYIMAGES)
תחילת כתבהאחרי שאמיר וינטרוב השווה את מפגש הדייויס מול בלגיה ל-1:1 בצורה הירואית (ניצח ב-5 מערכות את רובן במלמנס אחרי יותר מ-4 שעות), היום (שישי, 15:00, שידור ישיר באתר) יעלו אנדי רם ויוני ארליך למשחק הזוגות וינסו להציב את נבחרת ישראל ביתרון 1:2.

בשל העובדה כי הערב יצויין יום הכיפורים, קיימת האפשרות כי המשחק של רם וארליך מול סטיב דארסיס ואוליבייה רוחוס יופסק במהלכו ויחודש רק בתחילת השבוע. אנדיוני, שנחשבו עד לא מזמן לבאנקר של נבחרת הדייויס, ינסו כמובן לסגור עניין לפני כניסת הצום - ולהעניק לסלע ו-וינטרוב הרבה בטחון לקראת יום המשחקים האחרון.

"לגבי יום כיפור, סוכם מראש עם ה ITF (ארגון הטניס הבינלאומי) שהמשחק יופסק כשעה לפני כניסת החג, ובמקרה הצורך יתחדש ביום ראשון. יסתיים או לא יסתיים, אנחנו לא נהיה על המגרש ביום כיפור ויהי מה. אני מקווה שרם וארליך יביאו לנו את הנקודה", הבהיר הקפטן הישראלי אייל רן.

על הניצחון הגדול של וינטרוב אמר רן: "אמיר הוכיח שיש לו הרבה אופי. הוא נלחם על כל כדור והגיע לו לנצח. זה היה עוד משחק גדול של וינטרוב בדייויס והוא הכניס אותנו חזק לתוך ההתמודדות הזו ועכשיו מגיע התור של אנדיוני".

על התבוסה של סלע אמר: "סלע יודע לשחק על חימר, אך הוא נתקל ביריב קשה. דארסיס שיחק מצוין והיה לדודי קשה לחזור. הניצחון של וינטרוב נותן לנו עכשיו הרבה כוח. סלע סבל מיום קשה, זה לא היה היום שלו, אבל אנחנו נרים אותו לקראת ההמשך ואני מאמין שהוא יחזור ביום ראשון".