דייויס: גרמניה מחכה לספרד, שווייץ בסרביה

הגרלת הבית העליון של המפעל זימן כמה מפגשים מרתקים: ארה"ב תארח את אנדי מארי ובריטניה, בלגיה שהדיחה את ישראל תיסע לקזחסטן

מערכת אתר ערוץ הספורט  18.09.13 - 13:00
מפגש לא פשוט בגרמניה. נדאל (gettyimages)
מפגש לא פשוט בגרמניה. נדאל (gettyimages)
תחילת כתבה

ההפסד המאכזב בבלגיה עדיין יושב לישראל חזק בראש, אבל החיים ממשיכים וגם גביע דייויס. הבלגים השתתפו היום (רביעי) בהגרלת הבית העליון של המפעל, שסיפקה כמה מפגשים מרתקים. במוקד: רפאל נדאל וספרד שהוגרלו מול גרמניה, סרביה של נובאק דיוקוביץ' שתארח את שווייץ. ומה עם דרסיס, במלמנס והחבורה מבלגיה? הם נוסעים לקזחסטן.

צ'כיה, שתשחק בגמר גביע דייויס 2013 מול סרביה, תפגוש בתחילת העונה הבאה של הטורניר את הולנד במפגש חוץ. הסרבים, עם המדורג 1 בעולם, אמורים לעבור את השוויצרים, שיגיעו ככל הנראה בלי רוג'ר פדרר, שלא נוהג להצטרף למפגשי הדייויס. כאמור, אנדי מארי ובריטניה נוסעים לארה"ב, אחרי שעלו לבית העליון עם 1:4 גדול על קרואטיה.

בחודש הבא ישראל תשתתף בהגרלת הבית האירופי-אפריקני, שם היא תקבל את אחת מהיריבות הבאות: אוסטריה (חוץ), קרואטיה, אוקראינה, פולין, סלובניה, סלובקיה, פורטוגל ולטביה. כמו כן, עוד 2 נבחרות ייקבעו במשחקי הישרדות: רוסיה או דרום אפריקה, שבדיה או דנמרק.

כל מפגשי הבית העליון: גרמניה - ספרד; סרביה - שווייץ; ארה"ב - בריטניה; הולנד - צ'כיה; יפן - קנדה; אוסטרליה - צרפת; ארגנטינה - איטליה; קזחסטן - בלגיה.