הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פדרר פיטר את מאמנו: "הוא יישאר חבר יקר"

השווייצרי, שנמצא במשבר עמוק, נפרד מפול אנאקון: הגיע הזמן להמשיך הלאה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.10.13 - 09:01
מהלך שיביא לשינוי? פדרר (GETTYIMAGES)
מהלך שיביא לשינוי? פדרר (GETTYIMAGES)

תגיות: רוג'ר פדרר

תחילת כתבה

לפני שלושה ימים בלבד הוא נחל אכזבה גדולה נוספת (הודח בשמינית גמר טורניר שנחאי על ידי גאל מונפיס), והיום (ראשון) הוא החליט לבצע מהלך: רוג'ר פדרר, שמצוי במשבר העמוק ביותר בקריירה שלו, הודיע כי החליט להיפרד מפול אנאקון, מאמנו בשלוש וחצי השנים האחרונות.

פדרר, שנראה רע מאוד בחודשים האחרונים והדרדר בעקבות כך עד למקום השביעי בעולם, הסביר את המהלך דרך אתרו הרשמי: "אחרי שלוש וחצי שנים נפלאות של עבודה משותפת, אני ופול החלטנו להמשיך הלאה, לפרק חדש בחיים המקצועיים שלנו".

"כשהתחלנו לעבוד יחד היה לנו חזון - לזכות בעוד גראנד סלאם ולחזור למקום הראשון בעולם. בנוסף להרבה מטרות וזכרונות נפלאים, שתי המטרות הגדולות האלו הושגו. אחרי שיחות רבות, הרגשנו שזה הזמן שלנו להיפרד. פול יישאר חבר יקר שלי ואני מודה לו על הכל", סיכם הפנומן לשעבר.

פדרר, שנחשב לדעת רבים כטניסאי הטוב בכל הזמנים, מחזיק בשיא הזכיות בטורנירי גראנד סלאם (17), אך הזכיה האחרונה הגיעה כבר לפני יותר משנה, בווימבלדון 2012. בשנה הנוכחית זולל התארים לשעבר הצליח להכניס לארון גביע אחד בלבד (טורניר האלה), ונראה כי השיא כבר לחלוטין מאחוריו. אז האם הוא מסוגל לבצע עוד קאמבק לפסגה? ימים יגידו.