ויינטרוב עבר ניתוח בקע וצפוי להיעדר כחודש

פאר עלתה למקום ה-77 בעולם. פדרר טיפס חזרה למקום ה-6, נדאל בפסגה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.10.13 - 12:09
ויינטרוב. מקל בגלגלים (אלן שיבר)
ויינטרוב. מקל בגלגלים (אלן שיבר)
תחילת כתבה

השנה הטובה של אמיר ויינטרוב צפויה להסתיים דווקא באקורד די צורם. הטניסאי הישראלי עבר אתמול (ראשון) ניתוח בקע במרכז הרפואי מאיר בכפר סבא, והוא אמור להיעדר מהסבב בשבועות הקרובים.

למרות החדשות הרעות הללו, בכירי הטניסאים הישראלים נהנו מיום טוב עם פרסום הדירוג העולמי החדש. דודי סלע היה היחיד שלא רשם שיפור ונותר במקום ה-68 בעולם, אך ויינטרוב עצמו טיפס 3 שלבים והתייצב במקום ה-185. אצל הנשים, שחר פאר עלתה גם היא 3 מקומות והיא מדורגת 77 בתבל, כאשר יוליה גלושקו לא רחוקה מאחור ואחרי התקדמות של שני מקומות היא במקום ה-95 בעולם.

מבחינת פסגת הדירוג העולמי, לא היו שינויים. החמישייה הראשונה נשארה בעינה, כאשר רפאל נדאל הספרדי ניצב במקום הראשון. נובאק דיוקוביץ' שני, בעוד שדויד פרר במקום ה-3, אנדי מארי ב-4 וחואן מרטין דל פוטרו חמישי. מי שכן שיפר עמדות הוא רוג'ר פדרר שעלה שלב אחד למקום ה-6 במקום תומאס ברדיך. סטאניסלס ואוורינקה טיפס למקום ה-8 במקום ג'ו-ווילפריד טסונגה, כאשר בן ארצו רישאר גאסקה סוגר את העשירייה הראשונה.

גם בגזרה הנשית אין חדש. סרינה וויליאמס ממשיכה לשמור על הפסגה לפני ויקטוריה אזרנקה שבמקום השני, מריה שראפובה מדורגת שלישית, אגניישקה רדוואנסקה רביעית ונה לי במקום ה-5. פטרה קביטובה עלתה שלב למקום ה-6 על חשבון שרה אראני. ילנה יאנקוביץ' היא השמינית ואנג'ליק קרבר התקדמה למקום ה-9 במקום קרוליין ווז'ניאקי.