הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פדרר יפגוש את דיוקוביץ' בחצי הגמר בפאריס

הסרבי גבר על ואוורינקה, 3:6, 6:4, 3:6 לשוייצרי על דל פוטרו. נדאל ניצח את גאסקה ועלה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.11.13 - 18:54
פדרר. יש לו סיכוי מול נולה? (gettyimages)
פדרר. יש לו סיכוי מול נולה? (gettyimages)
תחילת כתבההמקומות בחצי גמר טורניר המאסטרס היוקרתי בפאריס מתחילים לקבל שמות. היום (שישי) ניצח נובאק דיוקוביץ' (סרביה, 2) את סטאניסלאס ואוורינקה והיה הראשון להירשם בין 4 הגדולים בטורניר. גם רוג'ר פדרר עלה לחצי הגמר לאחר שניצח 3:6, 6:4, 3:6 את חואן מרטין דל פוטרו. בשלב הבא, ייפגשו שני המנצחים.

הסרבי רוצה לרשום גמר רביעי ברציפות (שנגחאי, בייג'ין, ואליפות ארה"ב הפתוחה) ונראה בדרך הנכונה. הוא הביס את השוייצרי (מקום 8 בעולם) 1:6, 4:6 ויתמודד בחצי מול השוויצרי הבכיר. בעקבות ההפסד של מילוש ראוניץ' אמש לברדיץ', ואוורינקה ורישארד גאסקה תפסו את שני המקומות האחרונים בטורניר הגמר של סבב ה-ATP שייערך בלונדון. זו תהיה הפעם הראשונה בה יופיעו שני שוויצרים במעמד היוקרתי, ואוורינקה יערוך בכורה.

פדרר (מקום 6 בעולם), התקשה מאוד מול דל פוטרו (ארגנטינה, 5), אבל הצליח לנצח ב-3 מערכות אחרי שעה ו-43 דקות. המערכה השנייה היתה צמודה מאוד, אבל הארגנטיני הצליח לשבור בדיוק בזמן ולעלות ל-4:6. במערכה השלישית והגורלית, פדרר שבר ראשון ודל פוטרו שבר מהר בחזרה, אך השווייצרי התעשת ושבר שוב בדרך לניצחון.

רפאל נדאל (ספרד, 1) ניצח 4:6, 1:6 את רישארד גאסקה (צרפת, 9). במערכה הראשונה הצרפתי עוד היווה יריב, אבל במערכה השנייה נדאל עלה ל-0:4 מהיר, גאסקה עוד הצליח לקחת משחקון אחד (גם זה אחרי שחזר מ-40:0) ונשבר במשחקון האחרון. נדאל יתמודד מול המנצח בין דויד פרר (ספרד, 3) לתומאס ברדיץ' (צ'כיה, 7).