הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סלע: "נדאל לא אנושי שהוא משחק עם יבלות בידיים"

השור ממאיורקה עלה לחצי הגמר כשהוא סובל מכאבים בכף היד. אנדי רם: "לא נתפס שהוא משחק ככה, הוא לוחם הספורט הגדול בעולם". ארליך: "רק עילוי יכול לשחק עם זה"

לירון בכר
לירון בכר  22.01.14 - 14:50
נדאל והתחבושות. "אף שחקן לא יכול לשחק ככה" (gettyimages)
נדאל והתחבושות. "אף שחקן לא יכול לשחק ככה" (gettyimages)
תחילת כתבה

אחרי שנודע כי הולך להיערך קלאסיקו מרגש בחצי גמר אליפות אוסטרליה הפתוחה בין רפאל נדאל לרוג'ר פדרר, אפשר להתפנות לרגע ולהבחין בפציעה של הספרדי. נדאל סובל כבר כמה ימים מיבלת בכף ידו הימנית, ואם השוויצרי ינצח בחצי הגמר, ייתכן וזו תהיה הסיבה, או לפחות אחת הסיבות.

"זה לא דם, זה מן חומר מרדים וגם אני שם את זה, אבל בתור אחד שכל החיים סובל מיבלות זה משהו שקשה מאוד לשחק איתו", אמר בכיר הטניסאים הישראליים, דודי סלע, "הבן אדם הזה נראה לי לא אנושי".

יוני ארליך הוסיף: "רק ספורטאי עילוי יכול להתעלם מזה ולשחק". אנדי רם אמר: "לא נתפס איך הוא עושה את זה. כאבי תופת להחזיק ולחבוט בכדור עם יבלות כאלה ביד. נדאל הוא הלוחם ספורט הכי גדול שיש היום בעולם. הוא קומפטיטור מדהים. ברגע שהוא מחליט לעלות למגרש אין שום דבר שיעצור אותו. והגדולה שלו היא שלעולם הוא לא יתלונן בזמן המשחק".

לירן קלינג, מאמנה של יוליה גלושקו אמר: "אף שחקן בעולם לא היה מצליח לשחק עם דבר כזה על היד. בגלל זה יש רק נדאל אחד". אז אחרי כל המחמאות של בכירי הטניס בישראל, אפשר רק לרחם על הספרדי שעם זה הוא נאלץ לשחק, אם ינצח את פדרר בחצי זה באמת יהיה לא אנושי.