פאר כשירה לפדרציה: "מחכה לנו בית המוות"

הנבחרת תצא לבודפשט ותפגוש את אוסטריה ביום רביעי. גלושקו: זה אפשרי

לירון בכר  30.01.14 - 15:42
תחזור בזמן מהפציעה. פאר (GETTYIMAGES)
תחזור בזמן מהפציעה. פאר (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

אמנם הפעם המשחקים לא ייערכו באילת, אבל לנבחרת ישראל עדיין יש המון ציפיות לקראת משחקי גביע הפדרציה המתקרבים. הנבחרת תצא ביום ראשון הקרוב לבודפשט שבהונגריה, לטובת משחקי הבית האירופאי מספר 1, כשהבנות של עמוס מנסדורף ינסו לרשום הישגים שיביאו לנו גאווה.

  • סופ"ש עם פדרר בדייויס: סרביה מול שוויץ - שידורים ישירים ב-5PLUS ובאתר
  • מי שחזרה היום להתאמן היא המחבט הבכיר שלנו, שחר פאר, שנחה בימים האחרונים בשל פציעה בשריר הירך האחורי. פאר עדיין מתאוששת, אך היא תהיה כשירה למשחקים, שיצאו לדרך ביום רביעי הבא. כזכור, ישראל הוגרלה לבית ג' מול נבחרות אוסטריה, סלובניה ואוקראינה, מולה גם תפתח את הקמפיין. הנבחרת שתסיים ראשונה בבית תעפיל לשלב הבא, אבל קל זה לא יהיה.

    שחר פאר אמרה: "התחלתי את 2014 עם רק שבועיים של אימונים, אחרי חודשיים וחצי של פציעה ברגל, כך שדברים צריכים להתחבר, גם מבחינת טניס וגם מבחינה מנטלית. עכשיו יש לי בעיה קטנה עם שריר הירך, אז כנראה שאני מזדקנת", צחקה. "הטורניר ייתן לי הרבה, כי אשחק הרבה משחקים מול יריבות טובות. זה בית מוות, כי מ-16 נבחרת עולות רק 2. כבר עשינו זאת בעבר, ננסה עוד פעם".

    יוליה גלושקו, שגם היא חוזרת לקו הבריאות, הוסיפה: "בשנים קודמות ראיתם מקרוב כמה זה לא קל, אבל אנחנו כבר לא באילת. אני מקווה שאשחק את רוב המשחקים עם שחר ושנהיה בריאות. הפעם אין לנו הגרלה קשה כמו פולין, כך שזה אפשרי. פחות כואב לי כרגע, הרופאים אומרים שהברך שלי יציבה והכאב נסבל, כך שזה לא מסוכן".

    הקפטן עמוס מנסדורף סיכם: "אחרי תחילת שנה לא מזהירה אנחנו מתכוננים ברצינות. הבית שלנו מאוזן, בכל נבחרת יש טניסאית אחת טובה, הרבה תלוי בזגוות ובאיזה כושר נהיה בשבוע הבא, אך אני אופטימי".