הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פדרר גבר על דיוקוביץ' ועלה לגמר בדובאי. צפו בתקציר

השוויצרי בדרך לתואר שישי בדובאי אחרי 6:3, 3:6, 2:6 על הסרבי המדורג 2 בעולם. יפגוש בגמר את ברדיץ'

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.02.14 - 19:01

אחרי שהצליח להגיע לחצי גמר אליפות אוסטרליה, אפשר להגיד בגאון: רוג'ר פדרר חזר. השוויצרי שכבר נראה היה כי הוא על סף פרישה, בדרך לפרידה מרגשת מעולם הטניס שהוא שלט בו ללא עוררין, השלים היום (שישי) קאמבק נהדר. המדורג 8 בעולם פגש בחצי הגמר את נובאק דיוקוביץ' (2) וניצח 6:3, 3:6, 2:6. בגמר הוא יפגוש את תומאס ברדיץ' (6) שניצח 5:7, 5:7 את פיליפ קולשרייבר הגרמני.

  • שבת, 17:00, שידור ישיר ב-5LIVE וב-5LIVE HD גמר טורניר דובאי: פדרר-ברדיץ'

הסרבי והשוויצרי לקחו 8 מ-10 התארים האחרונים בדובאי, כשרק לפדרר עצמו יש חמישה תארים והוא לא הצליח לנצח את המדורג 2 כבר שנה וחצי. כרגע ולפי היכולת שהוא מציג לאחרונה, נראה שהוא בדרך הבטוחה לאליפות שישית. דיוקוביץ' הגיע לחצי הגמר בזכות פרישתו של מיכאל יוז'ני החולה. פדרר עבד קצת קשה יותר וניצח 2:6, 2:6 את לוקאס רוסול ברבע הגמר.

במשחק הנוכחי זה דווקא היה נראה כאילו זה הולך להיות מפגן חד צדדי של הסרבי דיוקוביץ' עלה ל-0:3 קל במערכה הראשונה, משם המשיך ל-3:5 ולמרות נקודה נהדרת של השווייצרי, אייס של הסרבי סגר עניין. פדרר שינה לגמרי את סגנון המשחק שלו לאחר שהפסיד את המערכה הראשונה, נכנס יותר פנימה והציג כושר מעולה.

במצב של 2:3, המשחק הופסק בעקבות הגשם, שרק חיזק את השוויצרי. לאחר חידוש המשחק, הצליח פדרר לשבור לראשונה והוא ניצח 3:6 במערכה. פדרר רק נכנס לקצב, השיג שבירה מהירה ו-0:2 ומשם דהר עד ל-2:6 וניצחון ב-3 מערכות.