נדאל התקשה מול ראוניץ', אבל עלה לחצי

מיאמי: 6:4, 2:6, 4:6 למדורג 1 בעולם, שיפגוש את ברדיץ' בסיבוב הבא

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.03.14 - 09:22
נדאל, נאלץ לעבוד קשה (GETTYIMAGES)
נדאל, נאלץ לעבוד קשה (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

אחרי שהודח בשלב מוקדם באינדיאן וולס, רפאל נדאל הגיע לטורניר המאסטרס במיאמי (סך פרסים 4.7 מיליון דולרים) עם רצון עז להוכיח כי הוא עדיין הטוב ביותר. לפנות בוקר (בין חמישי לשישי) עשה המדורג 1 בעולם צעד נוסף בכיוון הנכון מבחינתו, כאשר העפיל לחצי הגמר.

נדאל, שמעולם לא זכה במאסטרס מיאמי (הפסיד שלוש פעמים בגמר), פגש ברבע הגמר את מילוש ראוניץ' בעל הסרבים האימתניים. השור ממאיורקה ניצח את הקנדי (12) בארבעת המפגשים הקודמים ביניהם, אבל את המערכה הראשונה הוא הפסיד 6:4 וכבר עמד בפני עוד הדחה מפתיעה.

אלא שאז, כפי שעשה לא מעט פעמים בעבר, המדורג 1 בעולם העלה הילוך, ובעזרת 2:6, 4:6 פילס את דרכו לחצי הגמר אחרי כמעט שעתיים וחצי של טניס. "להיות בחצי הגמר אחרי שהודחתי מוקדם באינדיאן וולס זה חשוב מאוד עבורי", אמר נדאל בסיום.

גם בסיבוב הבא צפוי הספרדי להזיע לא מעט, שכן יריבו על הכרטיס הנכסף לגמר יהיה תומאס ברדיץ' (צ'כיה, 7). הנפיל הצ'כי גבר 4:6, 6:7 על אלכסנדר דולגופולב (אוקראינה, 22) והשיג את ניצחונו ה-450 בקריירה. חצי הגמר השני במיאמי יפגיש בין נובאק דיוקוביץ' (סרביה, 2) לקיי נישיקורי (יפן, 20), שהפתיע ברבע הגמר את רוג'ר פדרר.