נבחרת הדייויס נחתה. ויינטרוב: רוצה את ספרד

המחבט מספר 2 הוסיף: "כל משוכה תהיה קשה". ההגרלה: ביום שלישי

שירי אלג'ם  07.04.14 - 20:22
תחילת כתבהנבחרת הדייויס של ישראל נחתה הערב (שני) בנתב"ג לאחר שניצחה 1:3 את סלובניה והעפילה לפליאוף על הבית העליון. כעת, עיני כולם נשואות להגרלה שתיערך ביום שלישי בלונדון, לאחריה נדע מי תהיה היריבה של הנבחרת בכחול לבן. האופציות הן: ספרד (בית), בלגיה (בית), ארה"ב (בית), ארגנטינה (בית), קנדה (חוץ) וסרביה (חוץ). אם הנבחרת תוגרל נגד קרואטיה או אוסטרליה, תיערך הגרלה גם לגבי זהות המארחת.
אנדי רם, שחזר במצב רוח חיובי במיוחד, סיפר לאתר ערוץ הספורט: "כיף להיות בארץ אחרי ניצחון, חגיגה גדולה מאוד ואנחנו מחכים להגרלה מחר". אמיר ויינטרוב נשאל את מי היה רוצה לפגוש בשלב הבא וענה: "רוצה את ספרד בבית". רם הגיב בצחוק: "הוא רוצה את הכי קל, נדאל. אני רוצה משהו קשה כמו בלגיה בבית. סרביה או קנדה בחוץ כנראה שאני לא אסע לשם. סתם, אני מקווה שבאמת תהיה התמודדות שנוכל לחזור לבית העליון. עבדנו מאוד קשה גם בסלובניה ובכלל הרבה מאוד שנים לנסות להגיע לבית העליון".

בהתייחס לסיכויים להגיע לבית העליון אמר ויינטרוב: "הכל תלוי בהגרלה שנקבל. אם נקבל את ספרד או סרביה, אז אין לנו הרבה סיכוי. עם זאת, אם נקבל נבחרת כמו ארגנטינה או בלגיה נוכל לעבור. ברור שכל משוכה תהיה קשה".

אסי טוכמאייר, יו"ר איגוד הטניס, הוסיף: "זו תחושה נהדרת לחזור לארץ עם ניצחון. החבר'ה עשו את המקסימום. אמיר כמו תמיד מצליח בדייויס, גם הזוגות, ואנחנו שמחים שדודי חזר אלינו ונתן לנו את הניצחון. נקווה להמשיך הלאה, לקבל הגרלה טובה ואני מקווה שנחזור לבית העליון".

"אני הייתי רוצה את ספרד. עדיף לנו את בלגיה כי היא נבחרת יותר חלשה, אבל לא נתחרט אם יגיעו לכאן ספרד או ארה"ב. זה יהיה שיגעון לטניס ולכולם אז נשמח לקבל את אחת מהנבחרות האלה", סיכם יושב ראש האיגוד.