"הדרך היחידה לשכנע את רם להמשיך? נצחון"

הנבחרת מול ארגנטינה בספטמבר, ויינטרוב כבר מפעיל לחץ מתון על חברו: "אנחנו אנדרדוג". רם: "תמיד בבית יש סיכוי טוב לעבור, תהיה חוויה"

לירון בכר
לירון בכר  01.06.14 - 12:32
ישכנעו אותו להמשיך? רם עם ארליך (איגוד הטניס)
ישכנעו אותו להמשיך? רם עם ארליך (איגוד הטניס)
תחילת כתבה

בחודש ספטמבר נבחרת הדייויס תפגוש את ארגנטינה החזקה בהיכל נוקיה, על הזכות להיכנס לבית העליון. 3 וחצי חודשים לפני הגעת הארגנטינים לארץ, היום (ראשון) נערכה מסיבת עיתונאים של הנבחרת, כאשר אנדי רם (שזה יהיה משחק הפרישה שלו), אמיר ויינטרוב, יו"ר האיגוד אסי טוכמאייר והמנכ"ל שלמה גליקשטיין דיברו.

"ארגנטינה היא אחת הנבחרות הכי חזקות ששיחקתי נגדה", הצהיר רם, "גביע דייויס זה שונה מהסבב הרגיל, זו נבחרת מאוד פטריוטית. היתרון שלנו הוא הבית, תמיד בבית יש לנו סיכוי טוב לעבור. גם נגד ארגנטינה. בדייויס יוצא מאיתנו דברים שבסבב לא רואים, הקהל מוציא מאיתנו דברים נדירים".

שחקן הזוגות, חלק מהצמד אנדיוני עם יוני ארליך, הוסיף: "מבחינתי החוויה הכי גדולה שלי בחיים זה ש-10,000 צועקים את השם שלי בנוקיה, אני מקבל היום צמרמורת מלחשוב על זה. זה אירוע ספורט, משהו מאוד מיוחד, חוויה שלא שוכחים כל החיים. אנחנו מתרגשים ומחכים לזה. התכנית שלי היא להתאמן, לשמור על כושר עד אז, בתחרויות קטנות".

"אנחנו באים כאנדרדוג מוחלט נגד ארגנטינה, אין מה לעשות, יש להם שחקנים במאייה הראשונה", טען ויינטרוב, "ניתן את הלב, יש לנו את האלמנט של אנדי שאף אחד לא רוצה לסיים את הקריירה שלו עם הפסד. אם נעלה לבית העליון זו הדרך היחידה לגרום לו לא לפרוש. עם הקהל פה בישראל הכל יכול לקרות. נפצעתי בדייויס האחרון, יש לי דלקת חריפה מאוד במפשעה. אני צריך לנוח, אני הולך לוותר על עונת הדשא, אין לי ברירה. אני אנוח ואתחיל לשחק באירופה אחרי זה".

גליקשטיין התייחס למכירת הכרטיסים למפגש, שמתחילה בימים אלה: "נתחיל עכשיו את מכירת הכרטיסים, המחירים יהיו בסדר גודל של 400 שקל בחבילה לכל שלושת הימים. יהיו הרבה דילים בצורה הרבה יותר זולה. המטרה היא למלא את ההיכל. המחירים סבירים ונעשה הכל כדי שנוקיה יהיה מלא".