זה סופי: נבחרת הדייויס מול ארגנטינה בפלורידה

איגוד הטניס העולמי קיבל את הבקשה: ההתמודדות תערך סמוך לעיר מיאמי

לירון בכר
לירון בכר  15.08.14 - 19:34
יקבל תמיכה מהקהילה היהודית
יקבל תמיכה מהקהילה היהודית
תחילת כתבה

עכשיו זה סופי: נבחרת הדייויס תארח את ארגנטינה במועדון הטניס סאנרייז שבפלורידה. מדובר במגרש שנמצא בסביבת העיר מיאמי, מה שיסייע לנבחרת לקבל עידוד מהישראלים שגרים במקום ומהקהילה היהודית הגדולה שחיה באזור.

מאז החלטת איגוד הטניס העולמי שלא לאשר את קיום ההתמודדות בישראל עקב המצב הבטחוני, ראשי האיגוד הישראלי החלו לחשוב על מגרש חלופי. ביממה האחרונה, הם צימצמו את האפשרויות לשתיים בלבד, כאשר העדיפות הראשונה היתה למיאמי ואילו העדיפות השניה היתה לניקוסיה שבקפריסין. כיום, כאמור, בחירת המגרש בארה"ב קיבלה את האישור הסופי.

המפגש יערך בחודש ספטמבר בין התאריכים 12.9 ל-14.9 כשכבר הושגו כל האישורים הנדרשים, והמשחקים יתקיימו תחת כיפת השמיים. המגרש עצמו יכול להכיל עד 2,000 אוהדים כשבנבחרת מצפים לתמיכה לא קטנה ביציעים. אגב, יש לא מעט יוצאי ארגנטינה שחיים באזור כך שגם האורחת עשויה לזכות לעידוד משמעותי.

זה יהיה המפגש השלישי בהיסטוריה בין הנבחרות כאשר הארגנטינאים נהנים ממאזן של 0:2 אבל חשוב לציין שההתמודדות האחרונה בין הצדדים התרחשה אי שם ב-1990 בבואנוס איירס. המטרה של דודי סלע, אמיר ווינטרוב והחברים היא כמובן לחזור לבית העליון.