נבחרת הדייויס: זימוני בכורה לבוצר וגולדנגורן

הישראלים הצעירים (20, 18) ינסו למלא את מקומו של אמיר ויינטרוב הפצוע

לירון בכר
לירון בכר  16.08.14 - 10:00
יש אלטרנטיבה? ויינטרוב (GETTYIMAGES)
יש אלטרנטיבה? ויינטרוב (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

סאגת מיקום מפגש הדייויס מול ארגנטינה הסתיימה אתמול, כשאיגוד הטניס הבינלאומי אישר את קיום המפגש בסנרייז שבפלורידה. והיום (שבת) מתפנים באיגוד הטניס להכנות לקראת מפגש פלייאוף העלייה לבית העליון (12-14 לספטמבר): לאתר ערוץ הספורט נודע שהקפטן, אייל רן, יזמין לסגל את בר בוצר וטל גולדנגורן, זאת בעקבות הפציעה של אמיר ויינטרוב.

כזכור, ויינטרוב (242 בעולם) עבר בחודש שעבר ניתוח לאיחוי שבר במפשעה ומאז עדיין לא חזר להתאמן. השבוע הוא קיבל זריקת קורטיזון ועבר טיפולי פיזיוטרפי,ה כשרק במהלך השבוע הקרוב ינסה להתאמן. לפיכך, הקפטן, אייל רן, מודע לעובדה שויינטרוב יתקשה להחלים בזמן, וגם במידה ויחלים, יתקשה לשחק 2 משחקים של הטוב מ-5 מערכות בסוף שבוע אחד, ולכן מי שצפוי לרשום הופעת בכורה הוא אחד מהשניים - בר בוצר או טל גולדנגורן.

בוצר בן ה-20 ירד למקום ה-720 בעולם בגלל שבר מאמץ בגב התחתון, אך חזר להתאמן לפני 6 שבועות בגרמניה, באקדמיה של ריינר שוטלר ואלכסנדר וסקה. כעת הוא כבר קיבל שיחת טלפון מרן, בה התבשר על הזימון. "אני שמח מאוד להצטרף וזה כבוד לייצג את המדינה" אמר בוצר, "הייתי פצוע לפי חודשיים-שלושה, אבל אני מתאמן בגרמניה כבר חודש וחצי".

מי שעוד יקבל זימון בקרוב הוא טל גולדנגורן בן ה-18. המדורג 775 בעולם יהפוך עם פרסום הדירוג הקרוב להיות המחבט מס' 3 של ישראל, ויחלוף על פני בוצר, אחרי טורניר פיוצ'ר מוצלח בקאזאן.בכל מקרה הסגל הרחב של ישראל יכלול את:  דודי סלע, אמיר ויינטרוב (ספק), יוני ארליך, אנדי רם, בר בוצר וטל גולדנגורן.