דיוקוביץ' ניצח את מארי והעפיל לגמר בבייג'ינג

4:6, 3:6 לסרבי שיפגוש את ברדיץ'. נישיקורי וראוניץ' עלו לגמר טוקיו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.10.14 - 21:22
נולה. מאזן מדהים בבייג'ינג (gettyimages)
נולה. מאזן מדהים בבייג'ינג (gettyimages)
תחילת כתבה

אחרי שהפסיד באליפות ארה"ב הפתוחה, המדורג מספר 1 בעולם, נובאק דיוקוביץ' רוצה להחזיר את כוח ההרתעה, בינתיים הוא מצליח. הסרבי עלה לגמר טורניר בייג'ינג אחרי 6:3, 6:4 על אנדי מארי והוא יפגוש בגמר את תומאס ברדיץ'. אם ינצח, זה יהיה התואר החמישי שלו בבייג'ינג וכעת הוא עומד על מאזן נהדר של 0:23 בטורניר.

"אני שמח שחזרתי לכושר שאני רוצה להיות בו", אמר נולה בסיום, "אני שמח, במיוחד על המגרשים פה, שמעולם לא הפסדתי עליהם. אני מקווה שאסיים את השנה בסטייל, בדיוק כמו שעשיתי בשנה שעברה".

ברדיץ' עלה לגמר לאחר שניצח 1:6, 4:6 את מרטין קליזן, שהעיף את רפאל נדאל מהטורניר אחרי 3 מערכות. המאזן של ברדיץ' מול דיוקוביץ' לא עומד לטובתו, הוא הצליח לנצח פעמיים בלבד את הסרבי ב-17 מפגשים.

קאי נישיקורי, אותו אחד שהעיף את דיוקוביץ' בחצי גמר אליפות ארה"ב, כנראה עובר את העונה הטובה בקריירה. הוא יפגוש את מילוש ראוניץ' בגמר טורניר טוקיו בשחזור הגמר מ-2012 בו ניצח היפני. נישיקורי ניצח בחצי הגמר את בנג'מין בקר 4:6, 0:6, 6:7. ראוניץ' עלה בפעם השלישית ברציפות לגמר טורניר טוקיו אחרי שניצח 1:6, 4:6 את ז'יל סימון, בתקווה לא להפסיד הפעם ליפני.