ב-56 דקות: ג'וקוביץ' דרס את צ'יליץ' 1:6, 1:6

הסרבי פתח בסערה את טורניר סוף השנה. סטן ואורינקה ניצח באותה תוצאה: 1:6, 1:6 על ברדיך. לשוויצרי זה לקח 58 דקות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.11.14 - 17:39
ניצחון קליל בפתיחה. ג'וקוביץ' (gettyimages)
ניצחון קליל בפתיחה. ג'וקוביץ' (gettyimages)
תחילת כתבה

אחרי שיצא לדרך אמש, טורניר סוף השנה של סבב ה-ATP צובר תאוצה. היום (שני) התקיימו בלונדון משחקי בית 1 ובסופם נובאק ג'וקוביץ' וסטאן ואוורינקה יכולים לסמן וי ראשון. השניים פתחו ברגל ימין כשדרסו את היריבים שלהם 1:6, 1:6. נולה גבר על מארין צ'יליץ' ב-56 דקות בעוד לואוורינקה זה לקח 58 דקות מול תומאס ברדיך.

נתחיל עם ואוורינקה שהגיע לטורניר מהמקום הרביעי בעולם. השוויצרי, שלא ממש שמר על יציבות לאחרונה, הגיע הפעם חד מתמיד. לברדיך, המדורג 7, לא היתה שום תשובה ליכולת של יריבו שהצליח לסגור עניין בתוך 58 דקות בלבד.

אלוף אוסטרליה פתח את המשחק בסערה ותוך 14 דקות בלבד כבר הוליך 0:4. הצ'כי לא הצליח להרים את היכולת ותוך 12 דקות נוספות ואוורינקה כבר סגר את הסט הראשון. גם במערכה הבאה התסריט היה דומה כאשר השוויצרי הצליח לשבור את ההגשות של יריבו 3 פעמים בדרך ל-1:6 קליל. ברדיך אגב הפסיד בפעם החמישית ברציפות את משחק הפתיחה שלו בטורניר סיום השנה.

גם המדורג מספר 1 לא התקשה היום יותר מדי. ג'וקוביץ' פגש צ'יליץ', אלוף ארצות הברית, שלא היווה יריב ראוי. ממש כמו ואוורינקה, גם הסרבי גמר את המשחק במהירות, ואפילו מהר יותר למעשה. לג'וקוביץ' זה לקח 56 דקות בלבד, לפני שהמשחק נגמר ב-1:6, 1:6.

נולה רוצה להניף את הגביע של טורניר סוף השנה בפעם השלישית ברציפות ואחרי יום המשחקים הראשון, הוא על הדרך הנכונה. אגב, שימו לב לנתון הבא: אורך שני המשחקים ששוחקו היום ביחד הוא שעה ו-54 דקות, כנראה שג'וקוביץ' וואורינקה פשוט גדולים על הבית שלהם.

כבר אמש יצא לדרך הטורניר כאשר בבית המקביל רוג'ר פדרר החל עם ניצחון על מילוש ראוניץ'. עוד בבית 2 קיי נישיקורי הצליח להתגבר על אנדי מארי והשיג מקדמה משמעותית לקראת ההמשך. 2 הראשונים בכל בית יעפילו לחצי הגמר.