דודי סלע ויוליה גלושקו זכו באליפות ישראל

סלע גבר 1:6, 2:6 על עידן לשם, גלושקו הביסה 1:6, 3:6 את שחר פאר

מערכת אתר ערוץ הספורט  19.12.14 - 14:33
תחילת כתבה

דודי סלע זכה הבוקר (שישי) בפעם החמישית בקריירה באליפות ישראל בטניס, כשניצח 1:6, 2:6 בגמר את עידן לשם בן ה-17. המדורג 99 בעולם ניצל את היעדרותו של אמיר ויינטרוב הפצוע כדי להניף את התואר כמעט ללא בעיות, מה שלבטח ייתן לו הרבה בטחון לקראת השנה החדשה בסבב. מספר שעות מאוחר יותר, יוליה גלושקו זכתה גם היא בתואר המקומי, כאשר דרסה 1:6, 3:6 את שחר פאר.

"הייתי מאוד לחוץ, זו הפעם הראשונה שהילד שלי רואה אותי משחק", סיפר חתן השמחה והוסיף: "אני מכיר את עידן, הוא שחקן טוב מאוד. אנחנו מתאמנים הרבה ביחד. הוא היה לחוץ, זה לא פשוט לשחק בתנאים האלה, מול הרבה אנשים. הוא יכול בתוך שנה-שנתיים להתברג ב-300 ואז ב-200 הראשונים בעולם. אני חושב שהוא יכול גם להיכנס לטופ 100". לשם סיכם בקצרה: "היה משחק מאוד קשה, דודי שיחק מעולה. כמובן שההתרגשות שיחקה תפקיד גדולה בתחילת המשחק, אבל למדתי הרבה ולאט לאט אמשיך להתקדם".

לאחר גמר הגברים, כאמור, עלו על המגרש יוליה גלושקו ושחר פאר - שתי הטניסאיות הבכירות של ישראל. פאר, הבכירה יותר על פי הדירוג העולמי, חיפשה זכיה תשיעית בקריירה באליפות ישראל, אך נראיתה רע מאוד במשחק הגמר. גלושקו ניצלה זאת עד תום והביסה את יריבתה/חברתה עם 1:6, 3:6 משכנע מאוד, בדרך לזכיה שניה ברציפות בתואר המקומי.

"המשחק הזה מסכם ארבעה שבועות של עבודה מאוד קשה", סיפרה גלושקו הנרגשת והוסיפה: "בעוד שבועיים אחגוג יום הולדת 25, אז נראה לי הגיע הזמן להתבגר. אין יותר כיף מלשחק פה, תודה רבה על התמיכה". פאר סיכמה בקצרה: "יוליה היתה טובה יותר ממני, היא שיחקה מעולה והגיע לה לזכות".