עוד הזדמנות להיפרד? רם שוקל קאמבק לדייויס

באיגוד מעוניינים לארח את סלובניה בארנה בי-ם או בהיכל מנורה מבטחים

לירון בכר
לירון בכר  08.03.15 - 17:58
תחילת כתבה

באיגוד הטניס קיבלו בהבנה את התבוסה של נבחרת הדייויס 5:0 לרומניה, שקבעה כי הנבחרת תתמודד מול סלובניה בפלייאוף ההישרדות בבית האירופאי/אפריקאי מספר 1. הפציעה של אמיר וינטרוב והעובדה שיוני ארליך הגיע למרות שהוא סובל מדלקת ריאות היו בעכריה של הנבחרת.

באיגוד הטניס כבר מתכננים את המפגש הבא מול סלובניה בחודש יולי, כשהכוונה לארח אותו בהיכל מנורה מבטחים או בארנה פיס בירושלים, כשגולת הכותרת היא חזרתו של אנדי רם למשחק פרידה לעיני הקהל בישראל.

משחק הפרישה של רם היה אמור להיערך מול ארגנטינה, אבל המפגש הועבר לפלורידה בשל המצב הבטחוני בישראל ואלוף אוסטרליה בעבר יחד עם יוני ארליך, היה מעוניין לערוך את המשחק האחרון שלו מול הקהל הישראלי.

רם אמר בתגובה: "האיגוד וכולם היו מאד שמחים שאשחק כמובן, אבל זה דורש נכונות שלי להתאמן כמה חודשים ברציפות כדי להתכונן כמו שצריך. הסיכוי היחידי שאחזור לשחק בארץ עם הנבחרת הוא בתנאי שיארגנו משחק פרישה מכובד מול הקהל שליווה אותי כל הקריירה בהיכל מנורה מבטחים או בארינה בירושלים".

רן: "אני רוצה להמשיך בתפקיד"
לאחר ההפסד לרומניה, קפטן נבחרת הדייויס, אייל רן, התפנה לסיכומים והביע את רצונו להמשיך בתפקיד: "אנחנו לא אוהבים להפסיד ובטח לא 5:0, אבל זה מה שקרה. אנחנו צריכים ללמוד מהטעויות שלנו כי יש לנו משחק מאוד חשוב נגד סלובניה בארץ בחודש יולי. כל עוד אני מרגיש שאני יכול לתרום לשחקנים ולנבחרת וכל עוד אני מרגיש שאנחנו מסוגלים להתמודד ברמות הגבוהות ביותר אני בהחלט רוצה להמשיך בתפקיד. השחקנים הצעירים ימשיכו להשתפר בשנה הקרובה וזו שנה קריטית עבורנו".