מפגש גביע דייויס מול סלובניה יערך בדרייב אין

ישראל תארח את קרב ההישרדות בבית האיזורי באולם של הפועל ת"א

לירון בכר  24.03.15 - 14:38
סלע יחכה בדרייב אין (אלן שיבר)
סלע יחכה בדרייב אין (אלן שיבר)

תגיות: גביע דייויס

תחילת כתבה

נבחרת הדייויס תארח את סלובניה בדרייב אין. איגוד הטניס סגר היום (שלישי) עם חברת היכלי הספורט תל אביב יפו על אירוח באולמה החדש של הפועל תל אביב, שיעשה הסבה למשטח קשה, בתקווה ליצור בית חם לישראל במפגש החשוב, שיתקיים בין ה-17 ל-19 ביולי ויהווה קרב הישרדות בבית האזורי.

בימים האחרונים נכח בארץ צוות מומחים מיוחד מרומניה, שאישר את הנחת משטח הטניס בהיכל ולמעשה נתן אור ירוק לאירוח מפגש הדייויס במקום. אחרי ההפסד לרומניה והתנפצות החלום לחזור לבית העליון, הנבחרת יודעת שהיא חייבת לנצח כדי לא לצנוח לשלבים הנמוכים של המפעל.

הדרייב אין, שנחנך לפני כ-3 חודשים, מכיל 3,400 מקומות ישיבה ומשמש כאמור כאולמה הביתי של הפועל תל אביב בכדורסל. מאז הקמתו, האולם אירח את גמר גביע המדינה בכדוריד ומופעים שונים.

בתוך כך, נועם אוקון בן ה-37 חזר היום מפרישה להופעת אורח בפיוצ'ר רמה"ש וניצח 
את היפני בן ה-19 לאו סבאון (2169 בעולם) 0:6, 6:3, 4:6. אוקון סיפר: "הרגשה טובה לשחק מול קהל שוב, היה לי משחק קשה מול שחקן שהולך להיות היפני הגדול הבא, בוודאות". בר בוצר המדורג 888 בעולם גבר על אמיל סבלייב 0:6, 0:6.

במקביל, באיגוד הטניס נמשכות ההכנות לקראת טורניר הצ'לנג'ר שייערך ברעננה (29 במרץ עד 5 באפריל) על סך פרסים של 125 אלף דולרים. באיגוד מקווים שאחד מהשחקנים הבכירים שיודח בשבוע הראשון של טורניר מיאמי יסכים להגיע לטורניר ובכך יקבל כרטיס חופשי, כששמו של מרכוס בגדאטיס הוזכר כמועמד. אגב, השם הרשמי של הטורניר הוא: אליפות ישראל הפתוחה בחסות אלקטרה.