הנבחרת מוכנה לדייויס: "סוף סוף יש סגל מלא"

ישראל נגד סלובניה בסוף השבוע הבא. גליקשטיין: הסיכויים נוטים לטובתנו: "הסלובנים מגיעים בהרכב חסר מאוד, זה יעזור לנו לנצח". אם הנבחרת תפסיד בסוף השבוע הבא, היא תרד למשחקי ההישרדות מול נבחרת ליטא

לירון בכר  08.07.15 - 14:50
ההצלחה שלו תביא את הקהל? יוני ארליך
ההצלחה שלו תביא את הקהל? יוני ארליך

תגיות: יוני ארליך

תחילת כתבה

נבחרת הדייויס של ישראל תחל בסוף השבוע הקרוב את הכנותיה לקראת המפגש החשוב מול סלובניה ב-17 וב-19 ביולי, בבית האירופי-אפריקאי מספר 1. לאחר יותר מארבע שנים ו -6 משחקים רצופים מחוץ לישראל, הנבחרת חייבת ניצחון ביתי, בידיעה שהפסד ישלח אותה למשחק הישרדות בספטמבר מול ליטא.

מחר (חמישי) תושלם הרכבת המשטח באולם "קבוצת שלמה", ובנבחרת מאמינים שבסוף השבוע כבר יקיימו עליו את האימון הראשון. ראשי איגוד הטניס, מרוצים מקצב מכירת הכרטיסים למפגש ומאמינים שההצלחה של יוני ארליך, שהגיע לחצי גמר הזוגות בווימבלדון, תגרום לכך שהכרטיסים ייחטפו עד למפגש.

קפטן הנבחרת, אייל רן, יחליט במהלך השבוע הבא מי יהיה השחקן הרביעי בסגל לצד דודי סלע, אמיר ויינטרוב ויוני ארליך כשההתלבטות כרגע היא בין: בר בוצר, עידן לשם ובן פתאל.

שלמה גליקשטיין מנכ"ל איגוד הטניס אמר לאתר ערוץ הספורט:" ההצלחה של יוני בווימבלדון היא פנומנלית. אני מקווה שיש לו דז'ה וו מההישג עם אנדי רם, כשגם אז עמד לפני פרישה והגיע לחצי הגמר. אני מקווה שההצלחה תגרום לו להמשיך ולשחק טניס, ואני מאחל לו שישלים את העבודה וייקח את התואר. יוני הוא דוגמא למקצוענות וסמל לכל הילדים בארץ שמשחקים טניס".

לקראת המפגש מול הסלובנים שיגיעו ללא שני הטניסאים הבכירים שלהם, בלאז רולה (93 בעולם) ובלאז קבצ'יץ' (107 בעולם) הוסיף גליקשטיין: "קשה לדעת מה יהיה, סוף סוף אנחנו בסגל מלא. אני מקווה שכולם יתאחדו ויביאו את הניצחון. העובדה שהסלובנים בסגל חסר מטה את הסיכויים לטובתינו".

אירועי שבוע הדיוויס:
יום ג׳ 14.7: ״אולם הדרייב אין ״אימון פתוח לקהל ולתקשורת בשעה 9:45- 11:45 בסיומו יחולקו חולצות נבחרת, צילומים וחתימות עם השחקנים.
יום ג׳ 14.7: מסע״ת מוקדמת של הנבחרות- אולם הדרייב אין בשעה 16:15.(נבחרת סלובניה+נבחרת ישראל)
יום ד׳ 15.7: ארוחת גאלה רשמית תתקים בבניין עיריית תל אביב בשעה 19:30
יום ה׳ 16.7: הגרלת סדר המשחקים+מסע״ת בשעה 13:00 בעיריית ת״א.
יום ו 17.7: 12:00 תחילת המשחקים. בין המשחקים יתקיים טקס הוקרה לאנדי רם.
יום שבת 18.7: 15:00 משחק הזוגות. לפני המשחק יתקיים טקס הוקרה ״ Commitment Award” של ה ITF לשחקני עבר ושחקנים פעילים בנבחרת.
יום א׳ 19.7: 15:00  תחילת המשחקים.