הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נדאל איבד 3 נקודות משחק והודח מאקפולקו

הספרדי נכנע 2:1 לקיריוס בשמינית. ניצחון לסלע ביוקוהאמה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.02.19 - 08:18
(Photo by Hector Vivas/Getty Images)
(Photo by Hector Vivas/Getty Images)

תגיות: רפאל נדאל

תחילת כתבה

בדרך למטה? רפאל נדאל לא הצליח לממש שלוש נקודות משחק והפסיד לפנות בוקר (בין רביעי לחמישי)  6:3, 6:7, 6:7 לניק קיריוס בסיבוב השני של טורניר אקפולקו. נדאל, שהיה מדורג 1 בטורניר, חזר למגרשים לראשונה לאחר ההפסד לנובאק ג'וקוביץ' בגמר במלבורן, אבל לא יכל לאוסטרלי אחרי שניצח בסיבוב הראשון את מישה זברב.

נדאל היה צריך לשבור פעם אחת כדי לנצח את המערכה הראשונה, ובשניה השיג ארבע נקודות שבירה על הסרב של קיריוס, אבל לא הצליח לנצל אותם בדרך להפסד 7:2 בשובר השוויון. הריטואל המשיך בשלישית, כאשר הספרדי לא מצליח לנצח חמש נקודות שבירה במשחקון השישי, ולמרות יתרון 3:6 בשובר השוויון, מפסיד בסופו של דבר.

קיריוס יתמודד ברבע הגמר מול סטן ואוורינקה, שגבר 6:7, 4:6 על סטיב ג'ונסון. אגב, גם בנשים המדורגת ראשונה הודחה, כאשר ביאטריז חדד מאיה הברזילאית, שעלתה מהמוקדמות, הדהימה 3:6, 3:6 את סלובן סטיבנס האמריקאית, שזכתה בתואר האקפולקו ב-2016.

רחוק משם, בצ'לנג'ר יוקוהאמה, המשיך דודי סלע את הכושר הטוב בו הוא נמצא לאחרונה עם ניצחון 3:6, 1:6 על בלאז רולה הסלובני (203 בעולם) בשמינית הגמר אחרי פחות משעה (56 דקות ליתר דיוק). הוא יתמודד בסיבוב הבא מול יואיצ'י סוגיטה היפני המדורג 160 בעולם.