הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לקיריוס חסר כבוד, לכן הוא במצב הזה"

נדאל תקף אחרי ההפסד באקפולקו והוסיף: "היד שלי בסדר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.02.19 - 09:51
"לקיריוס אין כבוד" (GETTY)
"לקיריוס אין כבוד" (GETTY)

זה כבר היה בידיים שלו, אבל קריסה לא אופיינית מנעה מרפאל נדאל את המקום ברבע גמר טורניר אקפולקו. השור ממאיורקה איבד שלוש נקודות משחק ונכנע לניק קיריוס 3:6, (2) 7:6, 7:6 (8) והפסיד במשחק השני שלו אחרי גמר אליפות אוסטרליה בסוף החודש שעבר.

קיריוס דאג להוציא את נדאל מריכוז, השתמש בדרכים די מלוכלכות וזה עבד לו מצוין. האוסטרלי איחר בעליה למשחק ולקראת המערכה הראשונה, בה ניצח המדורג שני בעולם, טען האוסטרלי שהוא חולה והודיע שהוא שוקל לפרוש. "צריך לברך אותו על הניצחון, אבל הוא חייב לשפר את הגישה שלו. הוא כישרון אדיר ויכול לזכות בגראנד סלאם או להילחם על פסגת הדירוג העולמי, אבל אין לו כבוד כלפי הקהל, היריב ועצמו. זאת הסיבה שהוא נמצא במקום בו הוא נמצא", ירה השור ממאיורקה בסיום על הטניסאי המושמץ שלא מממש את הפוטנציאל שלו.

"מה שקרה היום משתקף לפי האירועים במערכה השנייה והשלישית. אני תמיד משחק כדי לנצח, אבל שיחקתי מול מישהו שניצל את הנקודות בהן הייתי חשוף. לא ניצלתי את ההזדמנויות שהיו לי והיו הרבה כאלו", ניסה נדאל להסביר. "זה היה טורניר חשוב עבורי, לא התחריתי כאן הרבה זמן ורציתי לעשות זאת. הדבר העצוב ביותר הוא שלא ייצא לי להתחרות כאן גם מחר".

"עכשיו אתכונן לאינדיאן וולס שהוא טורניר שאני גם אוהב מאוד, יש לי זמן כדי להתאושש. הימים האחרונים היו קשים עבורי ואני מקווה שאספיק להתאמן כמו שצריך", הביט נדאל קדימה ושלל כאבים בפרק היד שלו: "היד שלי בסדר גמור".